banner1518

banner1365

banner1526

banner1345

banner1334

banner1337

Anneler spora çocuklar oyuna

banner1357

DARICA BELEDİYE BAŞKANI MUZAFFER BIYIK, KADINLARIN TALEPLERİNİ YERİNE GETİRMEK İÇİN ADIM ATTI VE SIRASÖĞÜTLER SPOR SALONU İÇERİSİNDE ÇOCUKLAR İÇİN OYUN ALANI OLUŞTURDU. SIRASÖĞÜTLER SPOR SALONU’NDA ÇOCUKLAR ÜST KATTA OYUN OYNARKEN ANNELERİ İSE ALT KATTA GÖNÜL RAHATLIĞIYLA SPOR YAPABİLECEK.

KOCAELİ 13.10.2020, 12:23
1
Anneler spora çocuklar oyuna
banner1353
banner1375

Darıca Belediyesi, Sırasöğütler Spor Salonu içerisinde çocuklar için oyun alanı oluşturdu.

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, kadınlardan gelen yoğun talep sonrası spor salonunda çocuklar için oyun alanı oluşturulması yönünde talimat verdi. Sırasöğütler Kapalı Spor Salonu içerisinde çocuklar için oyun salonu oluşturulurken Darıcalı çocuklar uzman eğitmenler tarafından oyun salonunda eğlenceli vakit geçirme imkanı bulacak. Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık da Sırasöğütler Mahallesi’nde yapımı tamamlanan ve kısa bir süre sonra açılması beklenen Spor Salonu’nu inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Kadınlara müjde veren Başkan Muzaffer Bıyık, “Kadınların bizden en önemli beklentisi spor yaparken ya da kursa gelirken çocuklarını bırakabilecekleri bir ortam olmasıydı. Bizler de vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak ve bu beklentilerine cevap vermek adına Sırasöğütler Mahallesi’nde inşa ettiğimiz Spor Salonu’nda çocuk oyun alanları oluşturduk” dedi.

Annelerin spor yaparken çocukların da eğlenceli vakit geçirebileceği bir ortam oluşturduklarını kaydeden Başkan Muzaffer Bıyık, “Spor yapmak isteyen kadınlar çocuklarını getirebilecekler. Anneler alt katta spor yaparken çocukları da üst katta oyun salonumuzda uzman eğitmenler tarafından eğlenceli vakit geçirebilecek. Kadınların sosyal hayata daha fazla katılması adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Kadınlar ailenin temelini oluşturuyor. Onların mutlu olması ailenin de mutlu olması için çok önemli. Bu nedenle kadınlarımıza yönelik projelere ağırlık veriyoruz. Darıca’nın her mahallesinden spor yapmak isteyen kadınlar için Spor Salonu’na ücretsiz ulaşım sağlayacağız. Kadınlar yeter ki spor yapmak istesin biz onlar için her türlü kolaylığı sağlayacağız” diye konuştu.

Yorumlar (0)