doğa calven cemre
 
5s dikey akın bilgi

Kıvanç Tatlıtuğ Baba Mı Oluyor?

Kıvanç-Tatlıtuğ-Baba-Mı-Oluyor
Daha Fazla Göster

Kıvanç Tatlıtuğ Baba Mı Oluyor? Ekranların sevilen oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ ve stil danışmanı eşi Başak Dizer’den  hayranlarını sevindiren haber geldi.
2016’da Paris’teki Türk Büyükelçiliği’nde düzenlenen nikâh töreniyle hayatlarını birleştiren Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer cephesinden sevindiren haber geldi. Gazeteci Birsen Altuntaş sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Başak Dizer’in 3 aylık hamile olduğunu belirtti.

Ünlü Çiftten Sevindiren Haber

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve stilist Başak Dizer’in mutlu evlilikleri bebekle taçlanıyor. Gazeteci Birsen Altuntaş, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Başak Dizer ile Kıvanç Tatlıtuğ cephesinden güzel haber geldiğini ifade ederek çiftin bebek heyecanı yaşadığını belirtti. Ünlü gazeteci, Başak Dizer’in 3 aylık hamile olduğunu da sözlerine ekledi.

4 Magazin

KIVANÇ TATLITUĞ – BAŞAK DİZER EVLİLİĞİ

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer 2017 yılında Paris’te evlenmişti. Sadece 40 kişinin davetli olduğu törene Tatlıtuğ’un annesi Nurten Tatlıtuğ sağlık sorunları nedeniyle katılamasa da ünlü oyuncu annesine nikâh anını 3G sistemiyle canlı olarak izletmişti. Gelinin nikâh şahitleri ortağı Deniz Marşan ile fotoğrafçı Tamer Yılmaz, ünlü oyuncununki ise yapımcı Kerem Çatay ve menajeri Gaye Sökmen olmuştu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir