banner1365

banner1469

banner1345

banner1468

AK Parti İl Başkanı Dağdelen: “Kanımızla canımızla hizmetinizdeyiz”

banner1357

Kızılay Kan Bağış Merkezine kan bağışında bulunan partililer hakkında açıklamada bulunan Kırıkkale AK Parti İl Başkanı Nuh Dağdelen, “Biz kanımızla, canımızla bu toplumun hizmetindeyiz” dedi.AK Parti Kırıkkale İl Teşkilatı üyeleri...

KIRIKKALE 07.02.2018, 17:51
AK Parti İl Başkanı Dağdelen: “Kanımızla canımızla hizmetinizdeyiz”
banner1353

Kızılay Kan Bağış Merkezine kan bağışında bulunan partililer hakkında açıklamada bulunan Kırıkkale AK Parti İl Başkanı Nuh Dağdelen, “Biz kanımızla, canımızla bu toplumun hizmetindeyiz” dedi.

AK Parti Kırıkkale İl Teşkilatı üyeleri düzenlenen bağış kampanyası ile Hüseyin Kâhya Parkı’nda bulunan Kızılay Kan Bağış Merkezine giderek kan bağışında bulundu. Partililer aynı zamanda şehirdeki kan bağışı düzeyine ve kan bağışlayarak ülkeye neler kazandırdıklarına dair bilgiler edindiler.

Düzenledikleri bağış kampanyası hakkında açıklamalarda bulunan İl Başkanı Nuh Dağdelen, “Kırıkkale’deki kan stoklarının hiçbir zaman eksilmesini istemeyiz. Acil ihtiyacı olan vatandaşlarımıza, yurttaşlarımıza buradan kan tedariki sağlanmakta, sağ olsun burada doktorumuz bizimle ilgilendi. Partili arkadaşlarımızda önemli bir miktarda kan bağışında bulundular. Biz sadece şunu ifade etmek istiyoruz, kanımızla, canımızla toplumun hizmetindeyiz ve hizmetlerimize devam edeceğiz. Kan vermekten kimse korkmasın, kan vermek çok sağlıklı bir şey, vücut hücrelerinin yenilenmesi açısından, insanın kendisini iyi hissetmesi açısından önemli. Bunun yanı sıra ihtiyaç halinde kanın bulunmaması çok zor bir şey, hasta yakını açısını yakını açısından çok zor. Kızılay kan bankasında kanın bulunması, bu gibi durumlar için çok büyük bir nimet" dedi.
Yorumlar (0)
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 05 Aralık 2019
İmsak 06:06
Güneş 07:38
Öğle 12:30
İkindi 14:51
Akşam 17:13
Yatsı 18:39