banner1496

banner1345

banner1334

AK Parti İl Başkanı Dağdelen: “Kanımızla canımızla hizmetinizdeyiz”

banner1357

Kızılay Kan Bağış Merkezine kan bağışında bulunan partililer hakkında açıklamada bulunan Kırıkkale AK Parti İl Başkanı Nuh Dağdelen, “Biz kanımızla, canımızla bu toplumun hizmetindeyiz” dedi.AK Parti Kırıkkale İl Teşkilatı üyeleri...

KIRIKKALE 07.02.2018, 17:51
10
AK Parti İl Başkanı Dağdelen: “Kanımızla canımızla hizmetinizdeyiz”
banner1353
banner1375

Kızılay Kan Bağış Merkezine kan bağışında bulunan partililer hakkında açıklamada bulunan Kırıkkale AK Parti İl Başkanı Nuh Dağdelen, “Biz kanımızla, canımızla bu toplumun hizmetindeyiz” dedi.

AK Parti Kırıkkale İl Teşkilatı üyeleri düzenlenen bağış kampanyası ile Hüseyin Kâhya Parkı’nda bulunan Kızılay Kan Bağış Merkezine giderek kan bağışında bulundu. Partililer aynı zamanda şehirdeki kan bağışı düzeyine ve kan bağışlayarak ülkeye neler kazandırdıklarına dair bilgiler edindiler.

Düzenledikleri bağış kampanyası hakkında açıklamalarda bulunan İl Başkanı Nuh Dağdelen, “Kırıkkale’deki kan stoklarının hiçbir zaman eksilmesini istemeyiz. Acil ihtiyacı olan vatandaşlarımıza, yurttaşlarımıza buradan kan tedariki sağlanmakta, sağ olsun burada doktorumuz bizimle ilgilendi. Partili arkadaşlarımızda önemli bir miktarda kan bağışında bulundular. Biz sadece şunu ifade etmek istiyoruz, kanımızla, canımızla toplumun hizmetindeyiz ve hizmetlerimize devam edeceğiz. Kan vermekten kimse korkmasın, kan vermek çok sağlıklı bir şey, vücut hücrelerinin yenilenmesi açısından, insanın kendisini iyi hissetmesi açısından önemli. Bunun yanı sıra ihtiyaç halinde kanın bulunmaması çok zor bir şey, hasta yakını açısını yakını açısından çok zor. Kızılay kan bankasında kanın bulunması, bu gibi durumlar için çok büyük bir nimet" dedi.
Yorumlar (0)
29°
az bulutlu
Namaz Vakti 09 Ağustos 2020
İmsak 03:50
Güneş 05:31
Öğle 12:45
İkindi 16:37
Akşam 19:49
Yatsı 21:23