Kimseyi kandırmayalım artık...

Samsunspor camiasını  1 haftadır meşgul eden gündem maddesi  teknik direktör konusu. Peki bu iş gereğinden fazla uzamadı  mı?

Yok Hüseyin Kalpar’a teklif götürüldü, kabul etmedi düşünmediğini söyledi falan, yok Erkan Sözeri teklife sıcak bakmayıp dinleneceğim dedi, başka takıma gitti…

 Falan da filanda…

Sayın Başkanımız Erkut Tutu ve kurmayları, artık bu taraftarın akıl melekleri ile oynadığınız yetmez mi?,.  Neden bu kadar uzatıyorsunuz, 2 sezondur pot üstüne pot kırıyorsunuz, yazıp çizmeyelim diyoruz ama zorla bizi yazmaya davet ediyorsunuz.

Alpay Özalan gittikten sonra ilk maça Besim Durmuş hoca ile çıktık ve şükürler olsun ki 90 dakika sonucunda sevinen ve 3 puanı olan taraf olduk. Balıkesir maçı galibiyet ile de bitmese bile futbolcuların maçın içinde ki istekleri arzuları hepimizin dikkatini çekti.

Bu değişikliğin sebebi farklı değildi…

Daha önceki yazılarımda da yazdığım üzere takıma ağabeylik rolü yapan Besim Durmuş geldi ve fark ortaya çıktı.

Taraftarın geneline baktığımızda da ismi zikredilen hocalara göre talep arz Besim hocadan yana. Bu sefer de bi değişiklik yapıp bir kere olsun taraftarın sesine kulak veremez misiniz?

Ya da çıkıp şu açıklamayı yapmak mı zor geliyor: “Kendi değerimiz, kendi evladımız olan bu şehrin yapısını, bu şehrin beklentilerini bilen Besim Durmuş hocamız ile devam kararı aldık…”

Bunu demek, sizin nereden hangi musluğunuzu kapatacak veya hangi kanalınızı tıkayacak.

Ama ısrarla hala, ‘Besim hocanın altyapıda işleri var’ diyorsanız ve ısrarla Besim hocaya bu takımı bırakmak istememenizin sebebi yoksa yine birileri tarafından verilen talimat mıdır?

Sizden isteğimiz, hani diyorsunuz ya, ‘her zaman şeffafız’ diye, görelim bu şeffaflığı açıklamalarınızla da biz de artık sizi alkışlayalım…

YORUM EKLE

banner650

banner826