İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e katıldığı programda "Kriterlerinize göre Kılıçdaroğlu önümüzdeki seçimleri kazanacak bir aday mıdır?" sorusu soruldu. Akşener bunun üzerine ilginç bir cevap verdi

Promosyon için son gün! Hangi banka ne kadar emekli promosyonu veriyor? Promosyon için son gün! Hangi banka ne kadar emekli promosyonu veriyor?

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e konuk olduğu programda "Kriterlerinize göre Kılıçdaroğlu kazanacak bir aday mıdır?" sorusunun yöneltildi. Akşener, bir süre duraksadıktan sonra "Bu şimdi çok iyi bir soru olmadı" yanıtını verdi.

"GERÇEKTEN BİLMİYORUM"

Sonrasında konuşmasını sürdüren Akşener, "Ben henüz bilmiyorum. Samimiyetle söylüyorum, gerçekten bilmiyorum. Cumhurbaşkanlığı çok önemli bir makam, herkes hazır, ben hariç. Bunu doğru, düzgün, dürüst konuşacağız, paylaşacağız. Kemal Bey ile ise Kemal Beyle, başka birisiyleyse başka biriyle olmak durumunda. Ama bu seçimi tehlikeye atamayız. 2018'deki heyecanı ve telaşı yapmamamız gerekiyor. Akıllı, mantıklı, sağduyulu ve sakin olmamız lazım." dedi.

"BİZ CUMHUR İTTİFAKI GİBİ DEĞİLİZ"

Akşener adaylıkla ilgili sözlerini şöyle sürdürdü: "Cumhurbaşkanı adayının bu masadan çıkacağını ilk olarak Kılıçdaroğlu dile getirdi. Biz o masada bulunanlar olarak bunu olumlu bulduk. Dolayısıyla karar masadan çıkacak. Yani karar masadan çıkacak. Altılı Masa'yı oluşturan liderlerin o karara katılımını seçmenleri ve sahada gördükleri belirleyecek. Tartışacağız, biz Cumhur İttifakı gibi değiliz. Altılı Masa bir ortak akıl platformu."

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.