8 yıl 6 ay hapis cezası bulunuyordu! Samsun'da yakalandı 8 yıl 6 ay hapis cezası bulunuyordu! Samsun'da yakalandı

Sinop’ta yaşayan Necibe Şekerli, internette karşısına çıkan kanser hastası çocuklara saç bağışı yapıldığı haberlerinden etkilenerek, kızına 10 yaşına kadar hiç kestirmediği saçlarını bağışlama teklifinde bulundu. Küçük Zeynep ise annesinin yaptığı bu teklifi hemen kabul ederek, annesiyle birlikte kuaförün yolunu tuttu. 80 santime ulaşan saçlarından 60 santimini kestiren Zeynep, saçları lösemi hastası çocuklara bağışladı.
Necibe Şekerli, kararı verdikleri gece kızının sevinçten uyuyamadığını dile getirerek, “Kızımın 10 yaşına kadar hiç saçını kestirmedik, uzamasını istedik. Telefon üzerinde internette birinin lösemililere saç bağışında bulunduğunu gördüm. Ben de kızıma dedim, ‘Biz de bağışlayalım, bir çocuğumuza mutluluk verelim’ diye. Kabul etti, kızımla ikimiz böyle bir bağışta bulunmaya karar verdik. Dün gece sevincinden uyuyamadı, bana ‘Anne ben saçlarımla konuştum, bir arkadaşıma gidecek’ diye sevinçliydi” diye konuştu.

"ONLARIN DA OLSUN İSTEDİM"

Zeynep Şekerli ise, “Hasta kardeşlerimizin de benim gibi saçı olsun istedim. Ben şimdiye kadar saçımı uzun tuttum, onların da olsun istedim. Seviyordum saçlarımı, uzatmıştım bayağı” dedi.

AW799122_02

KESİLEN SAÇLAR SAMSUN'A GÖNDERİLECEK

Kuaför Mihrican Sevinç, “Zeynep’in saçını biz Samsun’daki kuaför arkadaşa göndereceğiz. Kanser hastası çocuklarımıza peruk, kaynak saç yaparak onları mutlu edecekler. Daha önce birkaç tane müşterimin saçını göndermiştik, bu daha değişik oldu” ifadelerini kullandı.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.