doğa calven duru
       
5s arslan bilgi

Kemal Kılıçdaroğlu, Samsun’a Geliyor! Programı Belli oldu

chp calıstay 19 hazıran 2 (4)
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kemal Kılıçdaroğlu Samsun’a Geliyor! Programı Belli oldu  Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yarın Samsun’da bulunacak. Kılıçdaroğlu’nun programı da belli oldu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bir dizi ziyaret ve programa katılmak üzere yarın Samsun’a geliyor. Kılıçdaroğlu esnaf, muhtarlar ve STK temcilcileri ile biraraya gelecek, iş insanları ile toplantı yapacak ve vatandaşlarla buluşacak.

CHP GEMİSİ UĞURLANACAK
Kılıçdaroğlu, Saat 08.00’de Çarşamba Havalimanından karşılanacak. Saat 08.45’te 1 Temmuz Kabotaj Bayramı nedeniyle denize çelenk bırakılacak. Burada denize kıyısı olan illeri ziyaret edecek CHP Gemisi uğurlanacak ve basın açıklaması gerçekleştirilecek.

MUHTARLAR VE İŞ İNSANLARI İLE GÖRÜŞECEK
Saat 09.45’te de Atakum İlçesi’nde minibüs ve servisçi esnafı ile bir kahvaltı programına katılıp sorun ve talepleri dinleyecek olan CHP Lideri Kılıçdaroğlu, saat 10.30’da SBB Sanat Merkezi’nde muhtarlar ve STK temsilcileri ile saat 12.30’da ise Yeşilyurt Demir Çelik A.Ş. işçileri ve yöneticileri ile toplantı yapacak. Saat 14.45’te Doğa Köy Okulları’nı ziyaret edecek olan Kılıçdaroğlu, saat 15.30’da Adnan Menderese Bulvarı’nda ‘Gençlik Buluşması’ na katılacak.

VATANDAŞLARLA BULUŞACAK
Saat 16.30’da Atakum Belediyesi’ni ziyaret edecek olan Genel Başkan Kılıçdaroğlu, CHP Atakum İlçe Başkanlığı yanında Atakum Gençlik Merkezi inşaatında incelemelerde bulunacak. Daha sonra Atakum İlçe Başkanlığı ziyaretinde partiye yeni katılanlara rozet takma töreni yapılacak, ardından da Kılıçdaroğlu, vatandaşlarla buluşacak.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir