doğa calven duru
       
5s dikey akın Mega Halı

Kemal Kılıçdaroğlu Samsun’a Geliyor

kilicdaroglu-samsuna-geliyor
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kemal Kılıçdaroğlu Samsun’a Geliyor CHP İl Başkanı Fatih Türkel, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun temmuzun ilk haftası Samsun’a geleceğini açıkladı

CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun bir dizi ziyaret ve programa katılmak üzere temmuzun ilk haftası Samsun’a geleceğini ifade etti.

PROGRAMLARA KATILACAK

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu bir takım program ve ziyaretlere katılmak üzere Samsun’a geliyor. Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan CHP İl Başkanı Fatih Türkel, “Esnaf, STK temsilcileri ve vatandaşlarımızı genel başkanımızla bir araya getirmeyi planlıyoruz” dedi.

WhatsApp Image 2021 06 15 at 21.51.23 Ana Manşet

ESNAF VE VATANDAŞLA BULUŞACAK

CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun Samsun ziyareti öncesi esnaf ve STK temsilcileri buluşmalar gerçekleştirdiklerini kaydeden Türkel, “Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu belirli programlar yapmak üzere Samsun’a gelecektir. Temmuz’un ilk haftası planlıyoruz. Ama net bir alınan bir tarih yok. Biz de milletvekillerimizle birlikte sahada esnaf odaları, demokratik kitle örgütlerini ve derneklerini ziyaret ediyoruz. Temmuzun ilk haftası esnaf, STK temsilcileri ve vatandaşlarımızı genel başkanımızla bir araya getirmeyi planlıyoruz” diye konuştu.

WhatsApp Image 2021 06 15 at 21.51.22 Ana Manşet

ERKEN SEÇİM ŞART

Erken seçim çalışmalarına başladıklarını ifade eden Türkel, şunları söyledi: “Biz ekonomik ve sosyal anlamında bu ülkeye yönelik hiçbir şey kalmadığını, son kullanma tarihinin dolduğunu ve hemen ülkenin ününü açmak adına erken seçime gidilmesini her fırsatta söylüyoruz. Bu ülke tıkanmıştır. Tıkanıklığı açmanın tek yolu da Türkiye’yi erken seçime götürmektir. Dolayısıyla hem sandık güvenliği konusunda hem de propaganda çalışmaları konusunda faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. AK Parti görevde kaldığı sürece bu ülkenin sorunları çözülemeyeceği gibi her alanda geri gidecektir. Önümüzdeki süreçte AK Parti’nin erken seçim yapmaktan başka şansı kalmayacaktır. Çünkü yürütemiyorlar.”

Dilber BAHADIR


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir