banner1160

Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürü Murat Eskici Görevine Başladı

Kayseri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Murat Eskici görevine başladı. Kayseri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevine atanan Murat Eskici yaptığı açıklamada, ''Genel Müdürlüğümüzün vermiş olduğu bu görevi en...

Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürü Murat Eskici Görevine Başladı
Kayseri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Murat Eskici görevine başladı. Kayseri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevine atanan Murat Eskici yaptığı açıklamada, ''Genel Müdürlüğümüzün vermiş olduğu bu görevi en iyi şekilde temsil edeceğiz. Kayserimiz spor şehri. Bu güzel şehirde sporu en iyi noktaya getireceğiz" dedi.

Kayseri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Atletizm sahasında gerçekleştirilen 10 Kasım Atatürk'ü Anma Atletizm müsabakaları yoğun bir katılımla yapıldı. İl Müdürü Murat Eskici, ''İl Müdürü olarak gerçekleştirdiğimiz ilk organizasyonda yoğun bir katılımla atletizm müsabakalarını gerçekleştirdik. 117 sporcumuzun katılımı ile yapmış olduğumuz Atatürk'ü Anma atletizm müsabakalarında dereceye giren girmeyen tüm sporcularımızı kutluyorum. Sporun birleştirici özelliğini bir kez daha gördük. Spor şehri Kayserimizi her branşta en iyi noktaya getirmek için elimizden gelenlerin en iyisini yapmaya devam edeceğiz. Bu güzel şehirde sporu en iyi noktaya getireceğiz" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1134

banner1142

banner1127

banner1165