banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Develi’de fidan dikme etkinliği yapıldı

banner1357

Gençlik ve Spor Bakanlığı projesi kapsamında Develi Belediyesi ve Develi Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü koordinesinde, ‘Koşabiliyorken Koş’ projesi kapsamında İlçemiz kadınlarına yönelik çeşitli sportif aktivitelerin yanı sıra...

KAYSERİ 26.04.2018, 16:03
13
Develi’de fidan dikme etkinliği yapıldı
banner1353
banner1375

Gençlik ve Spor Bakanlığı projesi kapsamında Develi Belediyesi ve Develi Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü koordinesinde, ‘Koşabiliyorken Koş’ projesi kapsamında İlçemiz kadınlarına yönelik çeşitli sportif aktivitelerin yanı sıra sosyal aktiviteler de devam ediyor.

Develi Kaymakamı Murat Duru, Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar ve Belediye Meclis Üyelerinin de katıldığı etkinlikte Aksu Mevkiinde fidanları toprakla buluşturan Develili Hanımlar daha sonra koşularını da Aksu Mevkiinde yaptılar. Develi’de sporun geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması, lisanslı sporcu ve spor kulübü sayısının artırılması, çocuk ve gençlerin spora teşvik edilmesi, her yaştaki vatandaşın sağlıklı bir yaşam için beden eğitimi ve spor faaliyetlerine katılımın sağlanması amacı ile hayata geçirilen bu projeyi çok önemsediklerini belirten Başkan Cabbar “Kadınlarımız toplumumuzun yarısını oluşturan ve diğer yarısını da eğiten özellikleri ile aslında toplumumuzun tamamı demektedir. Bu sebepten İlçemiz hanımlarının gelişimine katkı sağlayacak her türlü projeyi desteklemeyi kendimize borç biliyoruz” dedi. “Daha Yeşil Türkiye, Daha Yeşil Develi” düsturuyla böylesi bir etkinlik düzenlendiğini belirten Develi Kaymakamı Murat Duru “Hanım kardeşlerimizin daha çok sosyalleşmesi ve sporla sağlıklı bir hayat sürmeleri çocuklarımızın da gelişimine katkı sağlayacaktır. Bu vesileyle bu projede emeği geçen ve bu projeye katılan herkesi tebrik ediyorum” dedi.
Yorumlar (0)
banner1474
20°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 15 Temmuz 2020
İmsak 03:12
Güneş 05:07
Öğle 12:46
İkindi 16:44
Akşam 20:14
Yatsı 22:01