Hilas Otel

Çelik İnşaat

Ankaragücü-Göztepe maçı Kadir Has Stadyumunda oynanacak

Spor Toto Süper Ligin 17.haftasında Cumartesi günün oynanacak olan MKE Ankaragücü-Göztepe A.Ş maçı Kayseri’de oynanacak.MKE Ankaragücü’nün Yeni kent Stadyumu’nun zemininin müsabaka oynamaya elverişli olmadığı için Sarı-Lacivertli...

Ankaragücü-Göztepe maçı Kadir Has Stadyumunda oynanacak

Spor Toto Süper Ligin 17.haftasında Cumartesi günün oynanacak olan MKE Ankaragücü-Göztepe A.Ş maçı Kayseri’de oynanacak.

MKE Ankaragücü’nün Yeni kent Stadyumu’nun zemininin müsabaka oynamaya elverişli olmadığı için Sarı-Lacivertli yönetim yaptığı toplantı sonrası Göztepe A.Ş maçını Kayseri’de oynamayı kararlaştırdı. 22 Aralık 2018 Cumartesi günün oynanacak olan MKE Ankaragücü-Göztepe A.Ş karşılaşması Kadir Has Stadyumunda saat 13.30’da başlayacak.

MKE Ankaragücü resmi sitesinden yaptığı açıklamada, “ Spor Toto Süper Lig’in 17. haftasında 22.12.2018 Cumartesi günü saat 13.30’da Göztepe A.Ş ile karşılaşacağımız müsabaka Türkiye Futbol Federasyonu tarafından tarafımıza tebliğ edilen yazı doğrultusunda Yenikent Stadyumu’nun zemininin müsabaka oynamaya elverişli olmadığı bildirilmiştir. Bu neden ile MKE Ankaragücü - Göztepe A.Ş müsabakası aynı gün ve saatinde Kayseri Kadir Has Stadyumu’nda oynanacaktır.”
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312