banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Akay, Turktime'ye Yazar Oldu

banner1357

Kayseri Pancar Üreticileri Kooperatifi Başkanı Hüseyin Akay, haber sitesi Turktime'ye yazar oldu.Akay, haftada bir gün yazılarını aktaracağı ''Ağız tadıyla'' isimli köşesindeki ilk yazısında, ''Günümüzde haberleşme / iletişim...

KAYSERİ 15.04.2014, 09:48
Akay, Turktime'ye Yazar Oldu
banner1353
banner1375
Kayseri Pancar Üreticileri Kooperatifi Başkanı Hüseyin Akay, haber sitesi Turktime'ye yazar oldu.

Akay, haftada bir gün yazılarını aktaracağı ''Ağız tadıyla'' isimli köşesindeki ilk yazısında, ''Günümüzde haberleşme / iletişim imkanlarının bu kadar geliştiği bir ortamda hala er mektubu kalmış mıdır bilmiyorum. Eskiden er mektupları vardı ve genelde 'baki selam' sunarak başlardı bu mektuplar. Ben de Turktime'deki ilk yazıma başlarken bu sitenin saygıdeğer takipçileri ve okuyucularına 'baki selamlarımı' sunarak başlıyorum'' dedi.

Yazısında, Turktime gibi çok sayıda takipçisi olan bir sitede yazı yazma sorumluluğunu üstlenmenin kolay olmadığını bildiğini vurgulayan Akay, ''Bunca kalem ve söz üstadının kalem oynattığı medya sektöründe bizimkisi olsa olsa er mektubu düzeyinde kalacaktır. Olsun! Bu durumu ve haddimizi bilerek biz de saygı değer siz okuyucularla 41 yıldır emek verdiğimiz, tecrübe edindiğimiz konularla ilgili olarak birikimimizi paylaşma gayreti içerisinde olacağız. Özelinde şeker sektörü olmak üzere, tarım sektörü hakkında görüş düşünce ve önerilerimizi sunacağız. Zaman zaman ekonomik konular da gündemimizde bulunacak. İnsanın gıda ihtiyacını karşılıyor olması nedeni ile çiftçilik; insan oğlunun en eski mesleğidir. Aynı zamanda en meşakkatli bir iştir. Ülkemizde özellikle kırsal kesimde bu işle iştigal eden insanlarımızın nasıl bir zorluk içerisinde ve fedakarca üretim gayreti gösterdiğini gören yaşayan ve onlara hizmeti şiar edinen birisi olarak görüş, düşünce ve önerilerimizin işe yaramasını ümit ediyorum. Haftada bir gün bize bu imkanı sağlayan başta Sayın Talat Atilla olmak üzere bütün Turktime yöneticilerine teşekkürlerimi sunuyorum'' ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)