banner1160

22 Yaşındaki Gençten 5 Gündür Haber Alınamıyor

Kayseri’de, “Ağabeyime gidiyorum” diyerek evden ayrılan 22 yaşındaki Bilal Aslantaş’tan ailesi 5 gündür haber alamıyor.Bilal’in inşaatta çalıştığını ve iş çıkışında eve uğrayarak duş aldığını söyleyen anne Mercan Aktaş,...

22 Yaşındaki Gençten 5 Gündür Haber Alınamıyor
banner1139
Kayseri’de, “Ağabeyime gidiyorum” diyerek evden ayrılan 22 yaşındaki Bilal Aslantaş’tan ailesi 5 gündür haber alamıyor.

Bilal’in inşaatta çalıştığını ve iş çıkışında eve uğrayarak duş aldığını söyleyen anne Mercan Aktaş, “Karnını doyurduktan sonra ağabeyine gideceğini söyledi ve evden ayrıldı. Aradan biraz zaman geçtikten sonra aradığımızda tramvaya bindiğini söyledi. Daha sonra kendisinden hiçbir haber alamadık. Telefonu sürekli kapalı. Hayatından endişe ediyoruz” diye konuştu.

Mercan Aktaş, gece gündüz demeden Bilal’i aradıklarını ve kendisinden bir haber almaya çalıştıklarını söyleyerek, “Oğluma bir türlü ulaşamadık. Oğlumu görenler veya yerini bilenlerden bir haber bekliyoruz. Ne olur bize ulaşsınlar” dedi.

Baba Abdullah Aslantaş ise, oğlunun belli bir süre bir fabrikada çalıştığını ve burada bir kız ile arkadaşlık kurduğunu anlatarak, “Benim oğlum okulunda da başarılı ve zeki bir çocuktu. Bu kız ile tanıştıktan sonra oğlumun psikolojisi bozuldu” diye konuştu.

Abdullah Aslantaş, oğlunun bulunması için yetkililerden yardım beklediğini söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1134

banner1142

banner1127

banner1165