Kayıtlar Başladı! Samsun’da Ücretsiz Yaz Spor Okulu

samsun-yaz-spor-6-hazıran-1
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kayıtlar Başladı! Samsun’da Ücretsiz Yaz Spor OkuluSamsun’un Salıpazarı İlçesi’nde ücretsiz “Yaz Spor Okulları” kayıtları başladı.

Samsun’da ‘Bu yaz mutlaka spora başlamalısın’ sloganı ile Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü, Salıpazarı Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi koordinasyonunda açılacak olan “Yaz Spor Okulları” başvuru ve kayıt işlemleri başladı.

SAYI ARTABİLİR
Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, Pazartesi gününden itibaren öncelikli olarak Futbol, Basketbol, Boks ve atletizm branşları için ücretsiz olarak spor okullarının açılacağını söyledi. “Pandemi şartları ve talebe göre de spor branş sayısı artabilir” dedi.

samsun yaz spor 6 hazirann 2 Spor

ÇOCUKLARIMIZ İÇİN SPOR
Spor okulları çocuklarımızın erken yaşta sporla tanışmalarını sağlayacak diyen Başkan Akgül “Fiziksel ve zihinsel gelişimlerine yardımcı olmayı, sağlıklı bireyler yetiştirmeyi amaçlıyoruz. Spor okulları, çocuklarımızın sosyalleşmesini, iletişim becerilerini geliştirmesini ve kendine güven duygusu kazanmasını açısından önemlidir” diye konuştu.

samsun yaz spor 6 hazirann 3 Spor samsun yaz spor 6 hazirann 1 Spor

GENÇLERİMİZ İÇİN KURSLAR DEVAM EDECEK
Ayrıca Fiziki Yeterlilik Sınavı ile öğrenci alan Milli Savunma Üniversitesi Sınavları, Beden Eğitimi Öğretmenliği Sınavı, Spor Lisesi Sınavı, Polis Meslek Eğitim Merkezleri Sınavları, Polis Meslek Yüksekokulu Sınavları için de başvuran adaylara ücretsiz olarak hizmet verilmeye devam edilecek. Tüm gençlerimizi ve sporcularımızı bu güzel imkânları değerlendirmek üzere spor tesislerimize bekliyoruz.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir