Kayıp Kız Samsun’da Ortaya Çıktı! Kaçtığı Adam Kayıplara Karıştı!

Kayıp Kız Samsun'da Ortaya Çıktı! Kaçtığı Adam Kayıplara Karıştı!
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kayıp Kız Samsun’da Ortaya Çıktı! Kaçtığı Adam Kayıplara Karıştı! İstanbul’dan kaybolan genç kız Samsun’un Tekkeköy İlçesi’nde bulundu.

 

İstanbul’dan 6 Mayıs 2021 tarihinde kaybolan 15 yaşındaki 8. sınıf öğrencisi Yazgül İnan Samsun’un Tekkeköy İlçesi’nde bulunurken, genç kızı kaçırdığı iddia edilen Faruk B. mahallede yaşanan kargaşada kayıplara karıştı.

m Ana Manşet

Müge Anlı’nın ekranlara taşıdığı konuda İnan Ailesi, kızlarının sosyal medyada Samsun ’da yaşan 21 yaşındaki Faruk isimli genç ve ailesi tarafından zorla alıkonulduğunu iddia ederek, genç kıza evine dön çağrısında bulundu. Kısa sürede bulunan genç kızın Tekkeköy İlçesi’ndeki Faruk B. ve ailesinin evinde olduğu ortaya çıktı.

muge Ana Manşet

CANLI YAYINA BAĞLANDI
Bugün Müge Anlı’nın programında canlı yayına bağlanan genç kız, evde zorla tutulmadığını belirterek, ailesiyle görüşmek istemediğini söyledi. Anlı ise kızın yaşının küçük olduğunu belirterek kızı teslim etmelerini ve her ihtimalde Faruk’un da hapse gireceğini belirtti.

m4 Ana Manşet

GENÇ ADAM KAÇTI
Canlı yayın esnasında Samsun İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Büro Amirliği ekipleri ile Tekkeköy İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri genç kız ile Faruk B.’yi polis merkezine götürmek üzere ailenin kapısını çaldı. Faruk B.’nin ailesi, bu esnada polis ekiplerine zorluk çıkardı. Canlı yayında mahallede yaşanan kargaşada Faruk B. kaçarak kayıplara karıştı. Polis ekipleri kaçan Faruk B.’nin bulunması için çalışma başlattı.

muge2 Ana Manşet

Merve İLHAN


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir