banner1320

Kavak'ta Kaymakam Koşal'a veda

 Kavak Kaymakamı Recep Koşal'ın, Kars'ın Sarıkamış Kaymakamlığı'nda görevlendirilmesinden dolayı, onuruna iftar verildi.

Kavak'ta Kaymakam Koşal'a veda
banner1314

Kavak Yaşar Doğu Mahallesi'ndeki Tirit Evi'ndeki iftara, Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Astsubay Kıdemli Başçavuş İsmail Karaköse, İlçe Emniyet Müdürü Vekili Seyfettin Güveli, daire amirleri, siyasiler, sivil toplum  kuruluşlarının temsilcileri ve davetlilerin katıldığı görüldü.

Kaymakam Recep Koşal, Kavak'taki 8 aylık hizmet süresi içindeki herkesle uyum içinde çalıştıklarını ifade ederek, şunları kaydetti:

"Kavak'ta 8 aylık hizmetim oldu. Uyum içinde çalıştım, ilçeyi çok sevdim. Ama devletimiz nereyi uygun görürse orada hizmet yapmamız gerekiyor. Sarıkamış Kaymakamı Sayın Yusuf İzzet Karaman'ın, Bakanlığımızca İller İdaresi Genel Müdürlüğü Daire Başkanlığına görevlendirilmesi üzerine, yerine geçici olarak görevlendirildim. Sizlere günün 24 saatinde kapım ve telefonum açık. Sarıkamış ilçesinde de bir kapınızın olduğunu unutmayınız."

Protokol üyeleri Recep Koşal'a, ilçe hatırası olarak çeşitli hediyeler takdim ederken, Koşal'ın gelecek hafta görevinden ayrılacağı, Kavak Kaymakamlığı görevinin Havza Kaymakamı Metin Yılmaz tarafından vekaleten yürütüleceği belirtildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300