banner1223

Kavak Belediye Başkanı kim oldu?

Kavak Belediye Başkanı kim oldu? Kavak Belediye Başkanı kim seçildi? 31 Mart Yerel seçimlerinde Kavak Belediye Başkanı kim oldu? Kavak Belediye Başkanı olarak İbrahim Sarıcaoğlu mu? Şerif Ün mü? Muzaffer Candemir mi? seçildi. Kavak Belediye Başkanlığı seçim sonuçları.

Kavak Belediye Başkanı kim oldu?
banner1227

31 Mart Yerel seçimlerinde vatandaşlar oylarını kullanacak. Peki Kavak Belediye Başkanı kim oldu? Cumhur ittifakı Kavak Belediye Başkanı Adayı İbrahim Sarıcaoğlu, Millet İttifakı Kavak Belediye Başkan Adayı Şerif Ün ve Bağımsız Kavak Belediye Başkan Adayı Muzaffer Candemir yarışıyor.

Seçim sonuçları 31 Mart Pazar günü sonuçlar Samsungazetesi.com ve Samsuncanlihaber.com üzerinden anbean yayınlanacak. Samsun Canlı Haber TV ise seçim özel yayınlarıyla sonuçları sizlere aktaracak. 31 Mart Yerel seçimleri için Türkiye'de olduğu gibi Samsun'da da nefesler tutuldu.

19 Mayıs, Alaçam, Asarcık, Atakum, Kavak, Bafra, Canik, Çarşamba, Havza, Kavak, Kavak, Ladik, Terme, Tekkeköy, Kavak, Vezirköprü ve Yakakent ilçelerinde vatandaşlar sandık başına giderek oylarını kullanacak.

Sonuçlar 31 Mart Pazar günü sayfada yer alacaktır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1226

banner1127

banner1148