Kasgeg, Dhmi Genel Müdürü Birdal’ı Ziyaret Etti

Kastamonu Genç Girişimciler Derneği (KASGEG), Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürü Orhan Birdal’ı ziyaret etti.Ziyarette KASGEG Başkanı Zafer Küçükşabanoğlu, Kastamonu halkının 54 yıllık özlemi olan Kastamonu Havalimanı’nın...

Kasgeg, Dhmi Genel Müdürü Birdal’ı Ziyaret Etti
banner1314
Kastamonu Genç Girişimciler Derneği (KASGEG), Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürü Orhan Birdal’ı ziyaret etti.

Ziyarette KASGEG Başkanı Zafer Küçükşabanoğlu, Kastamonu halkının 54 yıllık özlemi olan Kastamonu Havalimanı’nın açılmasında gösterdikleri ilgi ve destekten ötürü DHMİ Genel Müdürü Orhan Birdal’a teşekkür etti. Küçükşabanoğlu, ziyarette Genel Müdür Birdal’a Kastamonu Havalimanı'na ikinci bir havayolunun kazandırılması için yürütülen çalışmalar hakkında bilgi vererek, destek istedi. Bunun üzerine Genel Müdür Birdal, gençlerin bu tür konularla yakından ilgilenmelerini övgüye değer bulduğunu belirterek, “Kastamonu Havalimanı’nın açılmasından sonra halkın gösterdiği ilgi ve desteğinden son derece memnunuz. Kastamonu Havalimanı’nın doğası ve yeşiliyle en güzel manzaralı havalimanı özelliği taşıyor” dedi. Küçükşabanoğlu, Genel Müdürü Birdal’a Kastamonu’nun yöresel ürünlerinden oluşan bir hediye sepeti ile saat kulesinin maketini hediye etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300