banner1320

Kars’ta, Sanayi Sitesi’ne yol ve sosyal tesisler yapılıyor

Kars Küçük Sanayi Sitesi ile Organize Sanayi Sitesi’ne yeni yol ve sosyal tesislerin yapımına başlandı.Kars’ta yıllardır el vurulmayan, sanayi esnafının sürekli şikayet ettiği yol ve sosyal tesisler sonunda yapılıyor. Ulaştırma, Denizcilik...

Kars’ta, Sanayi Sitesi’ne yol ve sosyal tesisler yapılıyor
banner1314

Kars Küçük Sanayi Sitesi ile Organize Sanayi Sitesi’ne yeni yol ve sosyal tesislerin yapımına başlandı.

Kars’ta yıllardır el vurulmayan, sanayi esnafının sürekli şikayet ettiği yol ve sosyal tesisler sonunda yapılıyor. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ın destekleriyle yapılmaya başlayan yollar sanayi esnafının da yüreğine su serpti.

Yol yapımı, sosyal tesisler ve yeni işyeri yapım çalışmaları hakkında açıklamada bulunan Kars Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Namık Akçay, “Bugün çalışmalarımız başladı. Bu çalışmalarda bizlere destek olan Başta Bakanımız Ahmet Arslan ve Valimiz Rahmi Doğan olmak üzere destek olan kurumlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Sanayi Bölgesi’nde yapılan Bakü-Tiflis-Kars Demiryolu Lojistik Merkezi çalışmalarının sürmesi Kars Sanayi sitesinde bulunan yol ve alt yapı sorununun da çözüme kavuşması adına yol yapım ve sanayi sitesine 35 adet yeni işyeri ile Sağlık merkezi, PTT, Banka şubesi gibi sosyal donatıların da yapımı başlatıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300