doğa samsun surucu kursu duru
       
5s dikey izosam bilgi

Kararlı Konuştular! “Süper Lig’e Çıkacağız”

Kararlı Konuştular! Süper Lig'e Çıkacağız
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kararlı Konuştular! “Süper Lig’e Çıkacağız” Yılport Samsunspor’un Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Genel Menajeri Mustafa Aztopal ve Genel Müdürü Soner Soykan Play Off sürecini başarılı bir şekilde tamamlayıp, Süper Lig’e çıkacaklarını söyledi.

 

SÜPER LİGE ÇIKACAĞIZ
Süper Lige yükseleceklerini belirten Teknik Direktör Sağlam, “Biz Süper Lig hayalimizi 25 Mayıs’a ertelemek zorunda kaldık. Birçok insana göre başarısız gözüküyoruz ama ligi şampiyon bitirenlerle aynı puandayız. Şimdilik Süper Lig’e çıkamadık. Oyuncularımıza, başkanımıza, taraftarımıza inanıyorum. Tertemiz, dürüst bir şekilde maçlarımızı oynadık ve sonuca rıza olduk. Allah’ın izniyle bundan sonraki süreci güzel geçirip Samsunspor’u Süper Lig’e çıkaracağız” ifadelerini kullandı.

hoca 1 Samsunspor

ŞAMPİYONLUĞU HAK ETTİK
Yılport Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal Süper Lig’e çıkmayı hak ettiklerini belirterek, “Biz bu şampiyonluğu hak ettik. Aynı puanı alan iki takım çıktı biz çıkamadık. Bu takım, bu kulüp sonuna kadar Süper Lig’i hak ediyor. Tek düşüncemiz üst lige çıkmak” diye konuştu.

aztopal scaled Samsunspor

HEDEFE KİTLENDİK
Genel Müdür Soner Soykan, “Lig de yaşananlar ne olup bittiği ile ilgili konuyu kapatıp, tüm konsantrasyonumuzu her şeyimizi önümüzdeki Altınordu maçına odaklandık. Başkanımızla, takımımızla, genel menajerimizle, hocamızla, her şeyimizle bütün şehirle kenetlenip, ilk engel Altınordu’yu aşıp diğer rakibimiz kim olursa olsun onu da yenip, Allah’ın izni ile kendimizden emin bir şekilde Samsunsporumuzu Süper Lig’e taşıyacağız” dedi.

soykan scaled Samsunspor

Esra VURAL

 


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir