doğa samsun sürücü kursu cemre
 
5s dikey akın bilgi

Karara Saygı, Tebliğe Tepki

maç-hakemi
Daha Fazla Göster

Karara Saygı, Tebliğe Tepki Yılport Samsunspor’da scaut ekibinden görevden alınan Adnan Güngör ve Musa Aydın karara saygı gösterdiklerini ancak tebliğ edilme şeklinin doğru bulmadıklarını belirtti

Yılport Samsunspor’da scaut ekibinden görevden alınan Adnan Güngör ve Musa Aydın ortak bir açıklama yaptı. Açıklamasda Samsunspor’a yanlış yapmadıklarını ifade eden Güngör ve Aydın kararın tebliğ edilme şeklinin doğru olmadığını belirterek, eleştirilerde bulundu.

“GÖREVDEN KAÇMADIK”
Adnan Güngör ve Musa Aydın sosyal medyadan yaptıkları paylaşımda şu ifadelere yer verdi: “Değerli Samsunspor kamuoyuna; 31.10.2021 tarihinde kulübümüzün sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklama ile görevimize son verildiğini ikimiz de görev icabı farklı illerden akşam vakitlerinde Samsun’a dönerken yolda öğrenmiş bulunmaktayız. 56 yılık Samsunspor tarihinde bu şanlı formayı en fazla giymiş; yıllarca bu takımda kaptanlık yapmış, parasız pulsuz dönemde dahi sorumluluk almış, görevden kaçmamış insanlarız. Karara saygı duyuyor, tebliğ edilme şeklinin takdirini sizlere bırakıyoruz.

karara saygi teblige tepki Ana Manşet

“YANLIŞIMIZ OLMADI”
Görev yaptığımız süre zarfında işimizi ailemizin önünde tutarak çalışıp elimizden gelen her şeyi yapmanın verdiği gönül rahatlığı ile ayrılıyoruz. Çalışırken hatalarımız olmuştur ancak yanlışımız asla olmamıştır. İstemeden veya fark etmeden Samsunspor’umuza zarar verdiysek tüm şehrimizden, taraftarımızdan ve Samsunspor’lulardan özür dileriz.

“HER ŞEY ÜSTÜMÜZE KALDI”
Görev yaptığımız süre zarfında sile içinde olan aile içinde kalır düşüncesiyle; kamuoyunda olumsuz olan her şeyin üstümüze kalmasına rağmen 1 gün olsun çıkıp açıklama yapmadık veya bunun bizimle alakası yok diyerek dışarıya bilgi sızdırmadık. Gerçekleri bilmeden varsayımlar üzerinden bizleri itham eden, yargılayan herkesi de vicdanıyla baş başa bırakıyoruz. Kulübümüz yetkilileri tarafından kim olursa olsun hakkımızda yapılacak yersiz ve yalan yanlış açıklamalar söylemler karşısında mutlaka her şekide cevap vereceğimizin bilinmesini isteriz. İnşallah Samsunsporumuz en kısa zamanda hakkettiği süper ligde olur.”

SAMSUNSPOR HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. 3 hafta önce

    Sizinle çıktığı yolda sizi eksiltmek yerine,

    Eksiklerini tamamlayacak birini bulduğunuzda

    Her şey
    Çok güzel olacak…