MHP İl Başkanı Abdullah Karapıçak, Kanal S TV'de katıldığı Sağlı-Sollu Duruş programında Samsun'un, Erhan Usta ve Necattin Demirtaş ile ilgili soruya yanıt verdi

MHP  İl Başkanı Abdullah Karapıçak, "Erhan Usta, MHP'den gitmedi biz onu attık. Genel Başkanımız ihraç etti onu. Necattin Demirtaş'a gelince, Demirtaş'ın bir talebi varsa, bize gelir, biz konuyu yukarıya götürürüz." dedi.

01-karapıçak (2)

Samsun haber: Mahalleli tehlike altında! "Çarşamba Ovası yok olacak" Samsun haber: Mahalleli tehlike altında! "Çarşamba Ovası yok olacak"

Karapıçak, programda siyasetçi Aylin Tat'ın Erhan Usta ve Necattin Demirtaş ile ilgili sorusuna "Seçilmiş kim varsa ben herkes ile görüşüyorum. Erhan Usta, MHP'den gitmedi biz onu attık. Genel Başkanımız ihraç etti onu. Kişisel, şahsi davranışları ile parti üstü gibi davranmaya kalktı. Genel Başkanımız kendisini partinin üstünde görenleri asla barındırmaz. Necattin Demirtaş'a gelince. Biz onu sıfırdan aday ettik. Seçimi kazanmıştı. İkincisinde Erdoğan Tok'a karşı kaybetti. Daha sonra ben de Canik'ten adaydım. Canik, Cumhur İttifakı'na bırakılınca ben de edebimle oturdum. Makamların, koltukların peşine gidilmez. Hiç kimse ülkücü hareketin ve MHP'nin üstünde değildir. Demirtaş'ın bir talebi varsa, bize gelir, biz konuyu yukarıya götürürüz. Siyasetçilerin kapısı açıktır. Attıklarımızı almayız" ifadelerini kullandı.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.