doğa samsun surucu kursu duru
 
5s dikey arslan bilgi

Karapıçak Partilileri Uyardı: ‘Hamaset Yapanlarla Yolumuzu Ayırırız’

Karapıçak Partilileri Uyardı, 'Hamaset Yapanlarla Yolumuzu Ayırırız'
Daha Fazla Göster

Karapıçak Partilileri Uyardı: ‘Hamaset Yapanlarla Yolumuzu Ayırırız’ MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, parti teşkilatlarına seslenerek “Dedikodu yapacak, klikçilik yapacak, hamasetle koltuk işgal edecek kim olur ise yolumuzu ayırırız” dedi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, İl Yönetim Kurulu toplantısında parti teşkilatlarında dedikodu, hizipçilik, hamaset yapanları sert mesajlarla uyardı.

WhatsApp Image 2021 09 09 at 13.40.43 1 Samsun

KURUL TOPLANTISI YAPILDI
MHP Samsun İl Başkanı Karapıçak gerçekleştirdiği Yönetim Kurulu toplantısında 25 Eylül’de Amasya’da yapılacak olan Bölge İstişare Toplantısı hakkında bilgi vererek “Tüm teşkilat yöneticilerimiz, Belediye Başkanlarımız ve Meclis Üyelerimizle Amasya’da olacağız. Toplantıda Genel Merkezimizin bizlerden istediği raporları ileteceğiz. Arkadaşlarımız konu üzerinde detaylı çalışmalarını yürütüyor. Toplantıda Genel Başkanımızın talimatlarını alacağız ve gereğini en iyi şekilde yapacağız” dedi.

WhatsApp Image 2021 09 09 at 13.40.43 Samsun

‘YANLIŞA YANLIŞ DİYORUZ’
“Samsun siyasetini ve yereldeki çalışmaları yakından takip ediyoruz” diyen Karapıçak; “Samsun’da ki her olayı, durumu, gelişmeyi, yatırımı, siyasi söylemi çok yakından takip ediyoruz. Gerekli gördüğümüz durumlarda muhataplarını arayıp gerektiğinde takdir ediyor, gerektiğinde yönlendiriyor gerektiğinde ise eleştiriyor ve yanlışa yanlış diyoruz. Esas olan Samsun’un, bölgenin ve dolayısıyla ülkenin menfaatleridir. Kamuya ve siyaset kurumuna yansımış, önceliği kamu olmayan, kamu yararı oluşturmayan hiçbir çalışma, yatırım veya projeye siyaseten destek vermemiz mümkün değildir. Bu doğrular etrafında tüm gelişmeleri yakından takip ediyoruz ve görüşlerimizi iletiyoruz.” ifadelerini kullandı.

‘GÖREVİNİZİ YERİNE GETİRİN’
Teşkilatlara seslenen Karapıçak sözlerine şunları ekledi: “Samsun olarak tüm il ve ilçe teşkilatımızın mensupları özveri ile çalışmalıdır. Dedikoduya mahal verecek, dedikodu yapacak, klikçilik yapacak, bölgecilik yapacak, hakkını vermeden hamasetle koltuk işgal edecek kim olur ise yolumuzu ayırırız. Herkes görevinin gereğini hakkıyla mazeretsiz yerine getirecek ve hesap verebilir olacak.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir