doğa area cemre
 
5s dikey arslan bilgi

Karadeniz’de İmam, 3 Kızını Öldürdü! Korkunç Detaylar

karadenizde-imam-3-kizini-katleti
Daha Fazla Göster

Karadeniz’de İmam, 3 Kızını Öldürdü! Korkunç Detaylar Trabzon’un Of ilçesinde, imamın 3 çocuğunu öldürmesiyle ilgili korkunç detaylar ortaya çıktı. Hakkında eşini darp ettiği için uzaklaştırma kararı olan köy imamı Emre Göktaş’ın kızlarını teslim aldıktan sonra dere kenarında kafasına birer el ateş ederek öldürdüğü ortaya çıktı

İmam Emre Göktaş (36), 12 yıllık eşiyle bir süredir şiddetli geçimsizlik yaşamaya başladı. İddiaya göre, eşi S. Göktaş 4 aydır eşinin kendisini darbetmesi nedeniyle çocuklarını alarak evi terk ederken, bunu içine sindiremeyen Emre Göktaş kendisine 2 ay önce şiddet uyguladı.

UZAKLAŞTIRMA CEZASI ALMIŞ

Eşinin şikayetçi olması nedeniyle mahkeme tarafından 1 ay uzaklaştırma cezası alan Emre Göktaş, ayrı yaşadığı eşinden 3 kızını bugün Of ilçe merkezinde teslim alarak ilçenin Uluağaç Mahallesi’ndeki evine getirdi.

DERE KENARINA GÖTÜRÜP KAFALARINA BİRER KURŞUN SIKARAK ÖLDÜRDÜ

Emre Göktaş, daha sonra kızları Y. Göktaş (11), H. Göktaş (8) ve E. Göktaş’ı (5) bir süre sonra evinden 1 kilometre uzakta dere kenarındaki ıssız bir yere götürerek silahla kafalarına birer kurşun sıkarak öldürdü. Emre Göktaş olay sonrası jandarma ekiplerine teslim olurken, 3 kızın cansız bedenleri otopsi için Trabzon Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir