banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

İşadamı Karakaş aday adaylığını açıkladı

banner1357

Karabük’ün sevilen genç başarılı işadamlarından Sertaş Karakaş AK Parti’den aday adayı olduğunu açıkladı.Aynı zamanda AK Parti Yenice İlçe teşkilatından Başkan yardımcılığı da yapan işadamı Sertaş Karakaş, milletvekilliği...

KARABÜK 26.04.2018, 14:54
İşadamı Karakaş aday adaylığını açıkladı
banner1353
banner1375

Karabük’ün sevilen genç başarılı işadamlarından Sertaş Karakaş AK Parti’den aday adayı olduğunu açıkladı.

Aynı zamanda AK Parti Yenice İlçe teşkilatından Başkan yardımcılığı da yapan işadamı Sertaş Karakaş, milletvekilliği aday adaylığı için görevinden istifa etti.

24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan milletvekili genel seçimlerinde aday adayı olmak için Karabük’te istifalar başladı. İlk istifa AK Parti Yenice İlçe Başkan Yardımcısı Sertaş Karakaş’tan geldi.

Karakaş, Karabük’e hizmet etmek için geçmişte olduğu gibi şimdi de canla başla çalışacağını söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sevgisinin çocukluğundan beri devam ettiğini ifade eden Sertaş Karakaş, Karabük’ün tümünü kucaklayan bir üslup ile hizmet edeceklerini ifade etti. Karakaş, milletvekilliği adaylığı sıralamasında yer alsa da almasa da, Recep Tayyip Erdoğan’ı Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin ilk Devlet Başkanı olarak seçilebilmesi için katkı sağlayabilmek adına Karabük merkez, ilçe, köy ve beldelerinde her zaman olduğu gibi var gücüyle çalışacağını belirtti.
Yorumlar (0)