Alex De Souza, Fenerbahçe’den ayrıldığı gün yayınladığı mesajı yineleyerek, “Kontratımı sonlandırdım. Hayatımın en üzücü imzası oldu. Fenerbahçe bir oyuncu kaybetti ama bir taraftar kazandı” mesajını taraftarlarla tekrar paylaştı.
Fenerbahçe’de 2004-2012 yılları arasında forma giyen ve kaptanlık yapan Brezilyalı futbolcu Alex De Souza, sarı-lacivertli kulüpten ayrılışının 2. yıl dönümünde taraftarlara sosyal medyadan mesaj yolladı. Tecrübeli futbolcu mesajında, Fenerbahçe’den ayrıldığı günkü ifadelerini yineledi.
Başarılı futbolcu, dönemin teknik direktörü Aykut Kocaman ile yaşadığı sorunlar sonrasında kadro dışı bırakılmış ve bir süre sonra da sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilmişti. 2 yıl önce bugün Fenerbahçe’den ayrılan Alex, sosyal medya üzerinden taraftarlara mesaj gönderdi. Sarı-lacivertli forma ile gol sevinci yaşarken çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan Brezilyalı yıldız, Fenerbahçe’den ayrıldığı gün paylaştığı bir mesajı tekrar sevenleri ile paylaştı. Alex’in fotoğrafla birlikte paylaştığı mesaj şu şekilde:
"Kontratımı sonlandırdım. Hayatımın en üzücü imzası oldu. Fenerbahçe bir oyuncu kaybetti ama bir taraftar kazandı."
Öte yandan Alex, fotoğrafının yanına bir de teşekkür mesajı ekledi.