Samsun Bafra Belediyesi tarafından düzenlenen “4. Uluslararası Kapıkaya Doğa Sporları ve Kültür Festivali”nin(KAPIKAYFEST) üçüncü gününde Resul Dindar rüzgarı esti.

BAFRA'DA UNUTULMAZ BİR AKŞAM

Türkiye’nin ilk “İklim Değişikliği” temalı festivali olma özelliğini taşıyan festivalin üçüncü günün de Resul Dindar’ı konuk eden Bafra Belediyesi, Kapıkaya’ya gelen misafirlere unutulmaz bir akşam yaşattı.

BİNLERCE KİŞİ EŞLİK ETTİ

Dindar, sevilen eserlerini seslendirerek izleyenleri coşturdu. 2,5 saat sahnede kalan Dindar, kendisini izlemeye gelen engelli çocukla yakından ilgilenerek kendisiyle birlikte şarkı söyledi. Karadeniz müzikleriyle coşanlar tulum ve kemençe eşliğinde horon tepti. Resul Dindar'ın şarkılarına binlerce kişilik koro eşlik etti.

PLAKET VERDİ

Konser öncesi sahne alan Nuri Özdemir’in şarkılar da ilgiyle dinlendi. Konser sonrası Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Sanatçı Resul Dindar’a Bafra’nın simgelerini barındıran bir plaket verdi.

Samsun'da kaza! Otomobil su kanalına devrildi Samsun'da kaza! Otomobil su kanalına devrildi

"GÜZEL YERLERE TAŞIYACAĞIZ"

Başkan Kılıç, “Her geçen yıl üstüne koyduğumuz Kapıkaya Festivali’ne gerek etkinlik içeriği gerekse katılım oranı olarak çıtayı bayağı bir yükseğe çıkarttık. Baframızın tanıtımında önemli bir yeri olan KAPIKAYAFEST’i birlik ve beraberlik içinde el birliği ile çok daha güzel yerlere taşıyacağız” dedi.
Konsere; Bafra Kaymakamı Cevdet Ertürkmen, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Göksel Başar, siyasi parti temsilcileri, belediye meclis üyeleri, Bafra Belediye Başkan Yardımcıları Şaban Hüryaşar, Ahmet Tokgöz ve çok sayıda misafir katıldı.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.