3. Uluslararası Doğa Sporları ve Kültür Festivali (Kapıkaya Fest) coşkusu, Samsun'un uydudan yayın yapan tek televizyonu Kanal S'de doyasıya yaşanacak.

KANAL S EKRANLARINDAN CANLI OLARAK YAYINLANACAK

Bafra ilçesinde bu yıl 27-31 Temmuz tarihleri arasında üçüncüsü düzenlenecek “Uluslararası Doğa Sporları ve Kültür Festivali (Kapıkaya Fest) Samsun'un uydudan yayın yapan tek televizyonu Kanal S ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.

"ÖNEMLİ BİR FIRSAT"

Bafra Belediyesi tarafından bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilecek olan III. Uluslararası Doğa Sporları ve Kültür Festivalinin (Kapıkaya Fest) basın tanıtımı, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç öncülüğünde yapıldı. Başkan Hamit Kılıç yaptığı konuşmada, “Bölgemizin sahip olduğu tarihi değerlerin ve doğal güzelliklerin fark edilmesi için festivalimiz bir fırsattır. Baframız için turizmin gelişmesinde festivalimizi bir öncü olarak görmekteyiz. Bölge ekonomisinin bacasız sanayisi olmayı hedefleyen Kapıkaya Uluslararası Doğa Sporları ve Kültür Festivali’ni her yıl bir adım daha ileriye taşımak bizler için elzemdir” diye konuştu.

Samsun haber: Samsun'da feci olay! Cesedini yol ortasında 112 görevlileri buldu Samsun haber: Samsun'da feci olay! Cesedini yol ortasında 112 görevlileri buldu

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.