KANAL S Yayında! "Büyük Eksiklikti, Sevindik" Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı başta olmak üzere, milletvekilleri, belediye başkanları, siyasi parti ve STK temsilcileri Samsun'un tek uydu Kanal S'nin yayına başlamasıyla birlikte büyük bir eksikliğin giderildiğini belirterek, kente güç katacağını dile getirdi.

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı başta olmak üzere, milletvekilleri, belediye başkanları, siyasi parti ve STK temsilcileri Kanal S'nin yayına başlamasıyla birlikte yeni bir pencere açıldığını ifade ederek, kanalın marka olduğunu katkılar vereceğini ve Samsun için bir kazanım olduğunu söyledi.

141414.jpg

SAMSUN'A YENİ BİR PENCERE

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif DAĞLI: Tam bir ekip ruhuyla tam bir habercilik anlayışının geliştirildiğini hep birlikte müşade ettik. Asıl sevindiren Kanal S'nin 1 Nisan'da yayına başlayacak olması. Samsunumuzsa büyük bir eksiklikti bir televizyonumuzun olmayışı. Bu anlamda Kanal S, önemli bir boşluğu dolduracak. Samsun'a ayrı bir pencere açacaklar. Samsun Gazetesi ve Samsun Canlı Haber'in çalışmalarını biliyorduk, Kanal S ile de yeni bir pencere açacaklar. Yönetim ve ekibine teşekkür ediyor hayırlı olmasını temenni ediyorum.

çiğdem karaaslan.JPG

SAMSUN'UN SESİ OLACAK

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem KARAASLAN: Öncelikle hayırlı uğurlu olsun. Kanal S'nin bir uydu kanalıyla, sesini ve Samsunumuzu Türkiye’ye duyuracak olması çok önemli. Emeği geçenlere teşekkür ediyor tüm ekibe başarılar diliyorum.

erhan usta kopya.jpg

ÖNEMLİ BİR İHTİYAÇTI

İYİ Parti Grup Başkan Vekili ve Samsun Milletvekili Erhan USTA: Şimdiden hayırlı olmasını temenni ediyorum. İnşallah başarılı bir kanal olacağını düşünüyorum. Samsun'un buna ihtiyacı vardı. Çünkü Samsun'daki olayların durumun toplum tarafından bilinmesi ve çözümüyle birlikte adım atılması konusunda böyle bir şeyin olması lazımdı.

cemil deveci.JPG

KANAL S SAMSUN'UN MARKASI

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil DEVECİ: Kanal S, Samsun'un bilinen bir markası. Bir dönem ben de çalışmıştım. Basın önemli yerel basın daha da önemli. Ülkenin demokratikleşebilmesi yerel kalkınma modelinin gerçekleşebilmesi ve Türkiye'nin başka bir yerde bilinebilmesi için iletişim kanallarının önemi biliyor. Samsun Medya Grubu'na başarılar diliyorum. Yolunuz açık olsun.


ibrahim sandıkçı.JPG

BÜYÜK KATKI VERECEK

Canik Belediye Başkanı İbrahim SANDIKÇI: Kanal S Samsun'un ilk televizyonuydu. Tekrar yayın faaliyetine geçmiş olması oldukça sevindirici. Tebrik ediyorum. Samsunlu olarak Samsun'un tanıtımı için Samsun'un gelişimini dünyaya duyuracak olması açısında katkı verecek. Televizyonla birlikte Samsun'a güç katacağını düşünüyorum. Şehrimiz adına hayırlı olsun.

ali kılıç.JPG

EKSİKLİĞİ DOLDURDU

Terme Belediye Başkanı Av. Ali KILIÇ: Çok güzel bir çalışma. Önceden sosyal medyada takip ediyorduk şimdi televizyondan takip edebileceğiz. Samsun'un kanalının olacak olması bir eksikliği doldurdu. Gurbetteki hemşerilerimiz açısından önem arz ediyor. Kentimizin tanıtılması ve duyurulması açısından önemli bir çalışma. Hayırlı olsun. İnşallah umut ediyoruz ki o geride kalmışlığı Kanal S ile yakalayabilelim. Bizde faydalanmış oluruz.

halil akgül.JPG

SAMSUN İÇİN BİR KAZANIM

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil AKGÜL: Kanal S başta olmak üzere gazetemize ve televizyonumuzdaki ekibe başarılar diliyorum. Samsun için iyi olacak. Bizde destek oluruz. Samsun adına iyi bir kazanım olacak. Hayırlı olsun.

ersan aksu.JPG

Kanal S Ana Haber Bülteni 23 Mayıs Pazartesi Kanal S Ana Haber Bülteni 23 Mayıs Pazartesi

HABERCİLİK AVANTAJI

AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Ersan AKSU: Kanal S adını Samsun'dan alan, 1990'lı yıllarda yerel olarak yayın yapan bir kanaldı. Yıllar sonra aynı isimle Samsun Medya Grubu bünyesinde yayına başlayacak olması beni mutlu etti. Uydudan yayın yapacak olması ile de gurbetteki hemşerilerimizle de buluşacak. Bu vesileyle Samsunumuzun çok büyük bir habercilik avantajını yakalayacağını düşünüyorum. Tebrik ediyorum.

fatih türkel.JPG

KIYMETLİ BİR YATIRIM

CHP Samsun İl Başkanı Fatih TÜRKEL: Samsun'da büyük bir hasret bitiyor. Karadeniz Bölgesi'nin en büyük, milli mücadelenin simgesi kenti Samsun'da bir TV kanalı ciddi bir eksiklikti. Samsun'un sorunlarını masaya yatırmak, sözünü dünyaya tanıtmak adına mükemmel bir girişim. Kıymetli bir yatırım. Samsun'un sesi ve söz Kanal S aracılığıyla ilan edilecek. Tebrik ediyorum ve başarılar diliyorum.

abdullah karapıçak.JPG

KANAL S ŞAHANE OLDU

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah KARAPIÇAK: Öncelikle tebrik ediyorum. Kanal S'nin tekrar yayın hayatına geçecek olması sevindirici. Çünkü yerel basın çok önemli. Özellikle haberlerin görsel olarak seyredince bu iş olgunlaşmış oluyor. Samsun'un sesi Kanal S şahane oldu. İnşallah yayın hayatını sürdürür. Biz her zaman destekçisi olacağız.

hasan aksoy.JPG

MUTLUYUZ, GURURLANDIK

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Hasan AKSOY: Görsel ve yazılı basın Türk demokrasisinin vazgeçilmez unsurudur. Günümüzde objektif bağımsız hiç kimsenin yandaşı olmadan yayın yapmak yürek ve cesaret ister. Samsun Gazetesi'ni zaten takip eder övgüyle bahsederiz. Kanal S'nin de başarılı olacağına inanıyorum. Çok mutlu olduk. Gururlandık. Biz elimizden geldiğince her türlü yanlarında olacağız.

salih şen.JPG

SÖZCÜMÜZ OLACAK

Saadet Partisi İl Başkanı Salih ŞEN: Samsunumuzda bir eksiklik daha gideriliyor. Kanal S'nin tekrar yayın hayatına girmesi girecek olması mutlu etti. Siyasilere ve STK'lara güç katacaktır. Bizim hakla ifade eden yönümüzü ifade edecek olması de önem taşıyor. Başarılar diliyoruz. Siyasi ve toplumsal çalışmalarımızda sözcümüz olacak. Biz de her zaman yanlarındayız.

hisarcıklıoğlu.jpeg

TEBRİK EDİYORUM

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Rifat HİSARCIKOĞLU: Yayın dönemine başlayan televizyonumuzu tebrik ediyorum. Allah hayırlı uğurlu etsin. Ekibe başarılar diliyorum.

eyüb güler.JPG

45 BİN ESNAFIN SESİ OLACAK

SESOB Başkanı Hacı Eyüb GÜLER: Nüfusu fazla olan Samsun gibi bir memlekette bir televizyon olmaması büyük bir eksiklikti. Yeni bir kanalın olması her açıdan sevindiricidir. En başta 45 bin esnaf ve sanatkarın 72 odamızın sesi olacaktır. Hayırlı uğurlu olsun.

metin sinecek.JPG

ONUR VE GURURUMUZ

Samsun-Atakum Esnaf Sanatkar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Metin SİNECEK: Kanal S ile birlikte gurbetteki hemşerilerimiz Samsunumuzun gelişimini, kültürel varlıklarını yani şehrimizde ne yapılıyorsa neler oluyorsa takip edebilecekler. Kanal S'nin turizm hareketliliği de katacağını düşünüyorum. Kanal S Samsun'un onuru ve gururudur. Esnafın gözü ve kulağı olacaktır. Sizler olmazsanız biz sesimizi duyuramayız.

eyüpn aydın.JPG

TEBRİK EDİYORUZ

Samsun Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Eyüp AYDIN: Samsun olarak bir eksikliğimiz vardı. Kanal S ile birlikte bu eksiklik giderilmiş olacak. Tekrar Samsunumuzu ulusal bir platformda temsil edecek bir televizyon kanalının olması bir gururdur. Mutluluk duyduk. Hayırlı olsun. Tebrik ediyoruz.

Merve İLHAN, Dilber BAHADIR, Ercan ÜSLÜ, Umut Can EREN

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.