Samsun'da amatör maç heyecanı spor camiasında heyecan yarattırken Karasamsun ve Hacınabispor, YAB-PA Kadın Futbol Takımı ile Kayseri Futbol Takımı maçlarını Kanal S televizyonu canlı olarak yayınladı.

Hisseli Harikalar Kumpanyası'na Kapalı Gişe! Hisseli Harikalar Kumpanyası'na Kapalı Gişe!

Samsun'un tek uydu televizyonu Kanal S, Karasamsun ve Hacınabispor, YAB-PA Kadın Futbol Takımı ile Kayseri Futbol Takımı karşılaşmalarını dakika dakika canlı olarak yayınlandı. Karşılaşmalar adeta izleyicileri ekrana kilitledi.


Süper Amatör ve Bölgesel Amatör Lig için önemli olan Play-Aut karşılaşmasında Karasamsun ve Hacınabispor, kozlarını paylaştı.

YAB-PA Kadın Futbol Takımı ile Kayseri Futbol Takımı'nın ise olumsuz hava şartlarından dolayı ertelenen maçı dün oynandı. Kıyasıya geçen mücadeleleri canlı olarak Samsun Medya Grubu'na bağlı, Kanal S televizyonu ekranlarından yayınlandı.

Samsun Canlı Haber ve Samsun Gazetesi ekiplerinin de yer aldığı canlı yayında, maçlardan son dakika gelişmeler Kanal S izleyicilerine aktarıldı. Kanal S, maç yayınının yanı sıra, maç öncesi ve maç sonrası, kulüp ve futbolcu röportajları ile taraftarları ekran başına kilitledi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.