Samsun'da amatör maç heyecanı spor camiasında heyecan yarattırken Karasamsun ve Hacınabispor, YAB-PA Kadın Futbol Takımı ile Kayseri Futbol Takımı maçlarını Kanal S televizyonu canlı olarak yayınladı.

Samsun'un tek uydu televizyonu Kanal S, Karasamsun ve Hacınabispor, YAB-PA Kadın Futbol Takımı ile Kayseri Futbol Takımı karşılaşmalarını dakika dakika canlı olarak yayınlandı. Karşılaşmalar adeta izleyicileri ekrana kilitledi.

Samsun'da kamu hastanelerinde sistem çöktü! Vatandaş mağdur oldu Samsun'da kamu hastanelerinde sistem çöktü! Vatandaş mağdur oldu


Süper Amatör ve Bölgesel Amatör Lig için önemli olan Play-Aut karşılaşmasında Karasamsun ve Hacınabispor, kozlarını paylaştı.

YAB-PA Kadın Futbol Takımı ile Kayseri Futbol Takımı'nın ise olumsuz hava şartlarından dolayı ertelenen maçı dün oynandı. Kıyasıya geçen mücadeleleri canlı olarak Samsun Medya Grubu'na bağlı, Kanal S televizyonu ekranlarından yayınlandı.

Samsun Canlı Haber ve Samsun Gazetesi ekiplerinin de yer aldığı canlı yayında, maçlardan son dakika gelişmeler Kanal S izleyicilerine aktarıldı. Kanal S, maç yayınının yanı sıra, maç öncesi ve maç sonrası, kulüp ve futbolcu röportajları ile taraftarları ekran başına kilitledi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.