doğa yataks duru
 
5s dikey izosam bilgi

Kahraman Komandolar Samsun’dan Yardıma Koştu

Kahraman-Komandolar-Samsun'dan-Yardıma-Koştu123
Daha Fazla Göster

 Kahraman Komandolar Samsun’dan Yardıma Koştu  Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Batı Karadeniz’deki sel afetinin yaralarının sarılmasında Samsun’da görevli Mehmetçiklerin de görev aldığını belirterek, “36 personel, ev ve iş yerlerinin içine dolan çamur ve enkazın kaldırılarak temizlenmesi, yaraların sarılması ve afetin izlerinin silinmesi için yoğun bir çalışma yürütüyor” dedi.

Kahraman Komandolar Samsundan Yardima Kostu 1 Foto GaleriKahraman Komandolar Samsundan Yardima Kostu 3 Foto Galeri

Batı Karadeniz’deki sel afetinin yaralarının sarılmasında görev alan Mehmetçikler, iş yerlerindeki çamurları temizliyor, enkazları kaldırıyorlar.

Kahraman Komandolar Samsundan Yardima Kostu 4 Foto Galeri

 

Sinop Ayancık’a koordinatör vali olarak görevlendirilen Samsun Valisi Zülkif Dağlı yaptığı açıklamada, “Milletimizin huzur ve güvenliğini temin etmek adına mesai mefhumu gözetmeksizin hizmet veren İl Jandarma Komutanlığımız, sel felaketinin büyük hasara yol açtığı afet bölgesinde de fedakarlık ve özveriyle görev yaparak, afetzede vatandaşlarımızı bu zor günlerinde yalnız bırakmıyor. Kastamonu’nun Bozkurt ilçesinde vatandaşlarımızın yardımına koşan Samsun İl Jandarma Komutanlığı Asayiş Komando Bölük Komutanlığımıza bağlı 36 personel, ev ve iş yerlerinin içine dolan çamur ve enkazın kaldırılarak temizlenmesi, yaraların sarılması ve afetin izlerinin silinmesi için yoğun bir çalışma yürütüyor” diye konuştu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir