doğa yataks cemre
 
5s dikey akın bilgi

Kadir İnanır’ın Sağlık Durumu İle İlgili Yeni Gelişme!

Kadir-İnanır'ın-Sağlık-Durumu-İle-İlgili-Yeni-Gelişme!
Daha Fazla Göster

Kadir İnanır’ın Sağlık Durumu İle İlgili Yeni Gelişme! Ünlü sanatçı Kadir İnanır’ın sağlık durumu ile ilgili tedavi gördüğü Pamukkale Üniversitesi’nden açıklama yapıldı.

Aniden rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan ve halen Pamukkale Üniversitesi Hastanesi nöroloji servisinde gözetim altında tutulan ünlü sanatçı Kadir İnanır’ın sağlık durumuyla ilgili yeni bir açıklama geldi.

AMELİYATA ALINDI

Kadir İnanır’ın sağlık durumu ile ilgili yeni gelişme! Dün akşam ameliyat edildi
Açıklamada, “Üniversite Hastanemizde tedavi altında olan değerli sanatçımız Kadir İnanır’ın klinik seyrinde bir sapma gözlenmesi üzerine akşam üzeri ameliyata alınmıştır.

BAŞARILI GEÇTİ
Kadir İnanır’ın sağlık durumu ile ilgili yeni gelişme! Dün akşam ameliyat edildi
Ameliyat başarılı geçmiş olup, kendisinin yoğun bakımda tedavisi devam etmektedir” ifadeleri yer aldı.

DOKTORDAN AÇIKLAMA GELDİ
Kadir İnanır’ın sağlık durumu ile ilgili doktorundan açıklama Denizli’de Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırılan sanatçı Kadir İnanır’ın sağlık durumuyla ilgili doktorları açıklama yaptı. Müşahede altında tutulduğu, bilincinin açık olduğu belirtilen İnanır’ın tedavisini yapan Prof. Dr. Çağdaş Erdoğan, “Kadir İnanır, 3 yıl önce de benzer bir sıkıntı yaşamış. Yine aynı şekilde bir beyin damar tıkanıklığı olduğundan şüpheleniyoruz” dedi. Muğla’nın Ortaca ilçesinde dün aniden rahatsızlanan Kadir İnanır ambulansla Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırıldı. İnanır’ın sağlık durumuyla ilgili Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kutluhan, Başhekim Prof. Dr. Selçuk Yüksel, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zekiye Melek Küçükatay ile Kadir İnanır’ın tedavisini yapan Prof. Dr. Çağdaş Erdoğan, hastane önünde açıklama yaptı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir