doğa yataks duru
 
5s dikey arslan bilgi

Kadere Bak! Samsun’da Anne İle Kızını Kurtarmak İstemişti…

Kadere-Bak!--Samsun'da-Anne-İle-Kızını-Kurtarmak-İstemişti...1
Daha Fazla Göster

Kadere Bak! Samsun’da Anne İle Kızını Kurtarmak İstemişti…Samsun’da denizde boğulma tehlikesi geçiren anne ile kızını kurtarmak için denize atlayan ve daha sonra kaybolan 30 yaşındaki gencin cansız bedeni bulundu

Samsun’un Bafra ilçesinde denizde boğulma tehlikesi geçiren anne ile kızı kurtarılırken, onları kurtarmak için denize girerek kaybolan kuzenlerinin cansız bedeni denizden çıkartıldı.

 

baba denizde kayboldu kizi ve akrabasi kurtarildi 4545 dhaphoto2 Güncelbaba denizde kayboldu kizi ve akrabasi kurtarildi 4545 dhaphoto3 Güncel

Bafra ilçesi Koşu Mahallesi’nde saat 17.30 sıralarında dün meydana gelen olayda, Ankara’dan yakınlarının düğünü için Samsun’a gelen Sevilay Kılıç (41), kızı Elif Kılıç (13) ve kuzeni Emre Kılıç (30) deniz kenarına gitti. Burada mendirek üzerinde kayalıklardan kayan 13 yaşındaki Elif Kılıç, denize düştü. Denize düşen kızını kurtarmak için anne Sevilay Kılıç suya atladı. Anne-kızın çırpınışlarını gören kuzenleri Emre Kılıç da onları kurtarmak için denize atladı. Kayalıklarda balık tutan 2 kişi tarafından anne-kız boğulmaktan son anda kurtarılırken, Emre Kılıç ise denizde kayboldu. Boğulmaktan son anda kurtarılan anne-kız, cankurtaranla Bafra Devlet Hastanesine kaldırıldı.

AW377249 04 Güncel

Anne-kızı kurtarmak isterken denizde kaybolan Emre Kılıç, olay yerine gelen Samsun İl Emniyet Müdürlüğü Deniz Limanı Şube Müdürlüğü Su Altı Grup Amirliğine bağlı dalgıç polisler, Sahil Güvenlik Komutanlığına bağlı ekipler ve İl Jandarma Komutanlığı su altı arama kurtarma ekipleri tarafından yürütülen arama çalışmalarına havanın kararmasıyla ara verilmişti. Bu sabah erken saatlerde olay yerine gelen Samsun Sahil Güvenlik Komutanlığına bağlı ekiplerin başlattığı arama çalışmalarında Emre Kılıç’ın cansız bedeni sahile 80 metre uzaklıkta 4 metre derinlikte bulundu.

AW377249 03 Güncel

Emre Kılıç’ın cesedi Bafra Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir