doğa samsun surucu kursu duru
 
5s dikey arslan bilgi

Kabine Toplantısı Ne Zaman Yapılacak? Kabine Toplantısı Ertelendi Mi?

gozler-kabine-toplantisinda
Daha Fazla Göster

Kabine Toplantısı Ne Zaman Yapılacak? Kabine Toplantısı Ertelendi Mi? Milyonlarca kişinin merakla beklediği Kabine Toplantısı ertelendi. Peki, Kabine Toplantısı ne zaman yapılacak? Kabine Toplantısı ertelendi mi? İşte, kritik toplantının tarihi hakkında ayrıntılı bilgiler.

Kabine Toplantısı ile Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yapacağı açıklamalar milyonların gündeminde yer almaya devam ediyor. Kritik toplantıda coronavirüs salgınında son durum ve aşılama süreci ele alınıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında gerçekleşen Bakanlar Kurulu Toplantısı’nda artan vaka sayılarının ardından ne gibi tedbirlerin alınacağı merak konusu. Peki, Kabine Toplantısı ne zaman yapılacak? Kabine Toplantısı ertelendi mi? İşte, kritik toplantının tarihi hakkında ayrıntılı bilgiler.

Türkiye’de ve dünyada vaka sayılarında yeniden bir artış söz konusu. Özellikle Kurban Bayramı’nın ardından artan vaka sayıları 20 bin seviyesini geçti. Bu yüzden alınacak yeni tedbirler olacak mı sorusunun cevabı merak ediliyor.

KABİNE TOPLANTISI NE ZAMAN?

Ülkemizin bir çok bölgesinde meydana gelen yangınlardan dolayı bugün yapılması planlanan Kabine Toplantısı ileri bir tarihe ertelendi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir