banner1313

banner1300

banner1334

banner1337

Ödemiş Eğitim Camiası Erol Torun Öğretmenini Kaybetti

Ödemiş Özdemir Atasoy İlkokulu öğretmenlerinden Erol Torun (51) iyi huylu akciğer tümörü ameliyatının ardından girdiği yaşam mücadelesini kaybetti.Geçtiğimiz hafta Çarşamba günü İzmir Ege Üniversitesi’nde ameliyat olan Torun, ameliyat...

İZMİR 15.04.2014, 10:19
Ödemiş Eğitim Camiası Erol Torun Öğretmenini Kaybetti
Ödemiş Özdemir Atasoy İlkokulu öğretmenlerinden Erol Torun (51) iyi huylu akciğer tümörü ameliyatının ardından girdiği yaşam mücadelesini kaybetti.

Geçtiğimiz hafta Çarşamba günü İzmir Ege Üniversitesi’nde ameliyat olan Torun, ameliyat sonrasındaki olumsuz gelişmeler sonucunda yaşamını yitirdi. Ödemiş’in değişik okullarında görev yapan Torun, bir dönem Ödemiş Öğretmenevi müdür yardımcılığı görevinde de bulunmuştu.

Kendi isteği ile gittiği ameliyattan dönemeyen Torun’un ani ölümü yakınlarını ve eğitim camiasını derinden üzdü. Merhumun cenazesi dün Ödemiş Çamlık Camii’nde ikindi namazı sonrası kılınan cenaze namazından sonra Ahrandı Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Bayındır hazine avukatı Zeynep Torun ile evli olan Erol Torun, biri üniversite mezunu biri de halen üniversitede okuyan ikiz oğlan babası idi. Torun’un cenaze törenine Ödemiş Kaymakamı Abdullah Dölek, Bayındır Kaymakamı Mehmet Makas başta olmak üzere, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cevdet ünlü, CHP ilçe başkanı Hikmet Güriş, Ödemiş Baro Başkanı Av. Erdem Boyacı, Eğitim Sen, Türk Eğitim Sen ve Eğitim İş yöneticileri ile çok sayıda seveni katıldı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!