doğa area cemre
 
5s dikey izosam bilgi

İYİ Partili Erhan Usta, Mustafa Demir’e Seslendi: ‘Nerede Verdiğin Söz’

erhan-usta-mustafa-demire-seslendi-1108
Daha Fazla Göster

İYİ Partili Erhan Usta, Mustafa Demir’e Seslendi: ‘Nerede Verdiğin Söz’ İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in bakanlık döneminde verdiği Ayvacık – Taşova – Erbaa yol sözünü yerine getirmediğini öne sürdü

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in Bayındırlık ve İskan Bakanlığı döneminde verdiği Ayvacık – Taşova – Erbaa yol sözünü yerine getirmediğini belirterek, “Nasıl olsa oy sorunu yok diye düşünüp hizmet götürmüyorsunuz, ama ilk seçimde Ayvacıklılar size hak ettiğiniz dersi verecek !” dedi.

erhan usta samsunspor cikisi Ana Manşet

‘HİZMET GÖTÜRMÜYORSUNUZ’

Ayvacık – Taşova – Erbaa yolu için Başkan Mustafa Demir’in sözü olduğunu hatırlatan Milletvekili Usta, “İktidar partisi Ayvacık’ta çok ciddi bir oy almasına rağmen, Ayvacığı çantada keklik görüyor, hizmet vermiyor. Defalarca dile getirdiğimiz Ayvacık – Taşova – Erbaa yolu yıllardır yapılmadı! Çarşamba – Ayvacık yolunun ihalesi eksik yapıldı! Ayvacıklı hemşerilerim; eğitimden, sağlığa hiçbir hizmetten verimli bir şekilde faydalanamıyor ! Nasıl olsa oy sorunu yok diye düşünüp hizmet götürmüyorsunuz ama ilk seçimde Ayvacıklılar size hak ettiğiniz dersi verecek ! 2007’de programa alınmış, 14 yıl geçti. Bütün bu olanlardan sonra yolların yapılıyor olması lazımdı. Bu konunun takipçisi olacağız” ifadelerini kullandı.

WhatsApp Image 2021 08 11 at 18.57.23 Ana Manşet

‘NEDİR BU ÇEKTİĞİMİZ ÇİLE!’

‘Seçim zamanı makinalarını getiriyorlar, seçim bitiyor hepsinin alıp götürüyorlar’ diye tepkisini dile getiren bir vatandaş ise, “Ayvacık – Taşova – Erbaa yolu yılan hikayesine döndü. Bizim bu yoldan göle uçup, bir sürü can kaybımız oldu. En azından düzgün bir yoldan gidersek, can kayıplarımız olmaz. Birçok firma, şirket ihalelerini aldığı yolu, bitirmeden çekip gitti. Sonunun ne olduğu belli değil, seneye mi yapılacak ? Ne zaman yapılacak ? Seçim zamanını mı bekletiyorlar ? Seçim zamanı makinalarını getiriyorlar, seçim bitiyor hepsinin alıp götürüyorlar. Nedir bu çektiğimiz çile ! ” diye konuştu.

WhatsApp Image 2021 08 11 at 18.57.24 Ana Manşet WhatsApp Image 2021 08 11 at 18.57.23 Ana Manşet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir