İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İmren Nilay Tüfekci, "Vatandaşla bu kadar samimi olmamız, projelerimizi tamamen halk odaklı açıklamamız, içtenliğimiz ve en önemlisi gönülden gönüle kurduğumuz sarsılmaz bir bağ var. Uykuları kaçıyor biliyoruz. Bu şehir artık daha iyisini hakettiğini biliyor" dedi.

GENEL BAŞKAN YARDIMCISINDAN DESTEK

Tüfekci, Çiftlik Caddesi’nde vatandaş ve esnafla bir araya geldi. İYİ Parti Gençlik ve Kadın Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ünzile Yüksel’in de Samsun’a gelerek çalışmalarına katıldığı, şehrin ilk kadın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İmren Nilay Tüfekci’ye, İl Başkanı Hasan Aksoy ve İlkadım İlçe Başkanı Serkan Albayrak eşlik etti. Ziyaretlerin çok verimli geçtiğinin altını çizen Tüfekci, "Öncelikle Genel Başkan Yardımcımız Ünzile Hanım’a çok teşekkür ediyorum. Buralara kadar gelip bizimle beraber olarak çalışmalarımıza çok büyük katkı sağladı. Esnafımız, vatandaşımızdan çok büyük bir ilgi alaka var. Herkes hem desteğini hem de duasını eksik etmiyor. Bu sevginin karşılığını 23 yılda yapılmayanı 5 yılda yaparak göstereceğiz. Herkes müsterih olsun, Samsun'u iyi belediyecilik ile tanıştıracağız" diye konuştu. 

"BU ŞEHİR DAHA İYİSİNİ HAK EDİYOR"

Kendileri dışında yapılan birçok anketin bazılarında ilk sırada, bazılarında ikinci sırada gözüktüklerini belirten Tüfekci, "Bu şehrin sokakları her zaman doğruyu söyler, doğruyu gösterir. Sokaklar İmren Nilay Tüfekci diyor, bunu rakiplerimiz de çok iyi biliyor. Vatandaşla bu kadar samimi olmamız, projelerimizi tamamen halk odaklı açıklamamız, içtenliğimiz ve en önemlisi gönülden gönüle kurduğumuz sarsılmaz bir bağ var. Uykuları kaçıyor biliyoruz. Bu şehir artık daha iyisini hak ettiğini biliyor. Yıllardır hizmet söz verip, makamlarına geçtiklerinde kendilerini unutanı biliyor. Hesap peşinde değiliz, hizmet peşindeyiz. Hesabı vatandaş sandıkta kesecek. Bütün inancımız ve gücümüzle Samsun için gereği neyse yapacağız” ifadelerini kullandı. 

"AŞK İLE ÇALIŞANIN MAZERETİ OLMAZ"

Merkezi ve yerel yönetim aynı partiden olmazsa o şehre hizmet gelmez, tartışmaları üzerine açıklamalarda bulunan Tüfekci, "Neymiş, merkezi yönetim ile yerel yönetim bir olmaz ise oraya hizmet gelmezmiş. Gelecek efendim. Samsun’a hizmet gelecek. 23 yıldır yapmadıkları hizmet 5 yılda gelecek. Ankara’yla, İstanbul'la bağlantılarımız var. İstemesini bilirseniz, doğru projeler ile giderseniz, ödenek de gelir hizmet de. Kimse korkmasın, çekinmesin. Bu kardeşiniz sizin için o kapıları aşındıracak. Samsun refaha, güzelliğe, insan odaklı projeler ile yönetilsin diye bütün bağlantılarını kullanacak. Benim olduğum yerde adaletsizlik, hak yeme, adam kayırma gibi çağdışı yaklaşımlar olmayacak. Belediyenin kaynaklarını doğru kullanırsanız bütçeniz de yeter, projeleriniz de hayata geçer” şeklinde konuştu.

Samsun Çarşamba'da tartışma kanlı bitti Samsun Çarşamba'da tartışma kanlı bitti

Bu haber ajans tarafından hazırlanmıştır.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.