Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı duyurdu: "Yardım çadırlarımız bugün de belediye binamızın önünde olacak" Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı duyurdu: "Yardım çadırlarımız bugün de belediye binamızın önünde olacak"

İYİ Parti İlkadım İlçe Başkanı Burcu Işıtan Satar, 3. Olağan Genel Kurulu'nun ardından saha çalışmalarına hız kesmeden devam ettiklerini belirterek, "Biz bu yolda hiç korkmadık, yılmadık,bizim gençliğimiz var, inancımız var, güçlü kocaman bir ailemiz var" dedi.

TEŞKİLATA TEŞEKKÜR

Güven tazeleyerek yeniden başkan seçilen ve mazbatasını alan Satar, İYİ Parti İlkadım teşkilatı olarak 2023 seçim çalışmaları kapsamında çalışmalarına hız kesmeden devam ettiklerini söyledi. Yol arkadaşlarına teşekkür eden Satar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Bu kutlu yolda, çok mücadele verdik. Bu süreçte birlikte çalıştığımız yonetim kurulu arkadaşlarımıza, meclis üyelerimize, mahalle temsilcilerimize, her kademeden tüm yol arkadaşlarımıza, gönül dostlarımıza çok teşekkür ederiz. Biz bu yolda hiç korkmadık, yılmadık,bizim gençliğimiz var, inancımız var, güçlü kocaman bir ailemiz var" dedi.

Haber Kaynak: Ömer Faruk KOCABAŞ

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.