Samsunspor olarak bir ilke imza attıklarını söyleyen Başkan Yüksel Yıldırım, "Keçiörengücü maçında boşta kalan localara kısıtlı sayıda taraftarlarımızı alarak bir ilke imza attık. Taraftarımızı ve onların önünde oynamayı çok özlemişiz" dedi

TARAFTARIMIZI ÖZLEMİŞİZ

Yılport Samsunspor'un, Ankara Keçiörengücü maçında boş localara taraftar alarak bir ilke imza atığını belirten Başkan Yüksel Yıldırım önemli açıklamalarda bulundu. Taraftarlarını çok özlediklerini belirten Yıldırım, "Keçiörengücü maçında boşta kalan localara kısıtlı sayıda taraftarlarımızı alarak bir ilke imza attık. Taraftarımızı ve onların önünde oynamayı özlemişiz. Eksiklerimiz olmasına rağmen gerçek kimliğimize ilk defa büründük" dedi.

TARAFTARIMIZI ÇOK ÖZLEMİŞİZ

Hayalinin Yılport Samsunspor'u Dünya'nın zirvesine taşımak olduğunu belirten Başkan Yüksel Yıldırım önemli açıklamalarda bulundu. Bir ilke imza attıklarını belirten Yıldırım, "Keçiörengücü maçında boşta kalan localara kısıtlı sayıda taraftarlarımızı alarak bir ilke imza attık. Taraftarımızı ve onların önünde oynamayı özlemişiz. Eksiklerimiz olmasına rağmen gerçek kimliğimize ilk defa büründük. Taraftarımıza teşekkür ediyorum" dedi.

KULÜP ALMAK İSTİYORUM

Yılport Samsunspor'u Dünya'nın zirvesine taşımak isteyen Başkan Yüksel Yıldırım, "Hayalim Samsunspor'u Dünya'nın zirvesine taşımak. Bu yapmak için İtalya'da da bir kulüp satın almak istiyorum. Futbol akademimizde forma giyen yıldız adayları ile yakından ilgileniyorum. Yıldız adaylarımıza yanlarında olduğumu hissettirerek özgüvenlerinin yükselmesine de katkı sağlamaya çalışıyorum" ifadelerini kullandı.