baskaynak Arslan Jant Lastik cemre
 
5s dikey çarsan HRS Ajans

İsraf Soruldu, Mustafa Demir Sustu!

featured

İsraf Soruldu, Mustafa Demir Sustu! Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, gazetemizin gündeme getirdiği ‘Büyük İsraf’ başlıklı manşet haber ile ilgili CHP Grup Başkanvekili Tekcan’ın sorusunu yanıtsız bıraktı

CHP Grup Başkanvekili Atila Tekcan, Büyükşehir Başkanı Mustafa Demir’e ‘Büyük İsraf’ başlıklı haberde yer alan iddiaları sordu. Mustafa Demir, Atila Tekcan’ın alınan iki çadır ve mobilyaların iki yıldır hiç kullanılmadan bir depoda bekletildiği iddiasına ilişkin sorusu karşısında sustu.

CİDDİ İDDİALAR GÜNDEME GELMİŞTİ

Samsun Büyükşehir Belediyesinin iki yıl önce tanıtım amacı ile yüz binlerce lira ödeme yaparak aldığı, iki çadır ve mobilyaların, hiç kullanılmadan bir depoya konulduğu iddiası meclis gündemine geldi. CHP’li Tekcan, Samsun’da bir firmaya yaptırılan ve teslimattan önce parası ödendiği ileri sürülen iki çadır ve mobilyanın, Büyükşehir Belediyesinin Derebahçe Makine İkmal Tesislerinde bir depoya konularak adeta çürümeye terk edildiği iddiasını Demir’e sordu.

15 demir 2 scaled Ana Manşet

TEKCAN İSRAF OLAYINI SORDU

Dün yapılan Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis toplantısında ise CHP Grup Başkanvekili Atila Tekcan, Mustafa Demir’e “Sayın başkan, belediyenin aldığı iki çadır ve mobilyaların iki yıldır kullanılmadığı ve bir depoda çürümeye terk edildiği iddiası var. Belki bu konuda bir açıklama yapmak istersiniz” sorusunu yöneltti.

17 mimarlar 1 Ana Manşet

DEMİR SORUYU CEVAPSIZ BIRAKTI

Ancak Mustafa Demir meclis toplantısının gündem dışı bölümünde Atila Tekcan’ın kendisine yönelttiği bu soruya kayıtsız kalarak cevap vermedi. Tekcan sorusuna cevap beklerken, Mustafa Demir hiç bir şey söylemeden sessizce oturduğu koltuktan kalkıp toplantıdan ayrıldı. Soruyu soran Atila Tekcan ise Demir’in bu tavrı karşısında adeta şok oldu.

Hakan AKGÜN

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

15 demir 1 Ana Manşet

 

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.