Uzman Anahtar https://bit.ly/3xMVYA6 cemre
 
5s dikey Uzmanlar Petrol HRS Ajans

Instagram’ın Yeni Özelliği Ortaya Çıktı! Çok Konuşulacak

featured

Instagram’ın Yeni Özelliği Ortaya Çıktı! Çok Konuşulacak Popüler sosyal medya uygulaması Instagram’ın üzerinde çalıştığı yeni özellik açığa çıktı

5b615dd30490c81d1053cf0d Güncel

“Edit Grid” olarak isimlendirilen bu yeni özellik, kullanıcılar arasında çok konuşulacak gibi duruyor. İşte Instagram’ın ortaya çıkan yeni özelliği…

Sonunda bu da oluyor: Instagram’dan çok konuşulacak özellik! Yeniden düzenleyebileceksiniz
Instagram, sosyal medyanın en popüler platformlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Milyonlarca kullanıcıya hitap eden platform, yeni özellikler kazanmaya da devam ediyor. Ancak Instagram’ın ortaya çıkartılan “Edit Grid” ismindeki yeni özelliği çok konuşulacağa benziyor.

asertyo Güncel

İŞTE INSTAGRAM’IN YENİ ÖZELLİĞİ: EDIT GRID
Alessandro Paluzzi’nin tespitine göre Instagram, kullanıcıların profillerindeki gönderileri yeniden düzenlemesine izin verecek yeni bir özellik üzerinde çalışıyor. Peki bu özellik ne işe yarayacak?

İLK FOTOĞRAFI BİLE ÖNE ÇEKEBİLECEKSİNİZ
Bildiğiniz üzere Instagram, profilinizdeki gönderileri kronolojik olarak sıralıyor. Yeni özellik sayesinde ise kronolojik sıralama şartı kaldırılmış oluyor. Böylece ilk paylaştığınız fotoğrafı dahi öne çekebilme imkanınız doğuyor.

Şu an için Instagram bu özellikle ilgili herhangi bir detay paylaşmadı. Ancak şirket, özellik kullanıma hazır olduğunda tüm bilgileri paylaşacaktır. Öte yandan, henüz geliştirme aşamasında olduğu için söz konusu özelliğin kullanıma sunulmasının biraz zaman alabileceğini belirtmekte de fayda var.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.