TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Samsun Şube Başkanı Hüseyin Talak, 19.dönemde çalışma programında kentin geleceğine yönelik projelerin devam edeceğini söyledi.

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Samsun Şube Başkanı Hüseyin Talak, 19. dönemde kent yararının, çevresel sorunların, bölgenin gelişimi ve  gençlere yönelik çalışmaların dikkate alındığı bir program hazırladıklarını belirtti. 

19. DÖNEM PROGRAMI

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Samsun Şubesi 19.dönem çalışma programını kamuoyu ile paylaştı. Hizmet Binası'nda basın toplantısı düzenleyen Şube Başkanı Hüseyin Talak, çalışma programı ile ilgili açıklama yaptı. 19. dönem çalışma programı üzerinde bir taslak hazırladıklarını ifade eden Başkan Talak, çalışmaların ara vermeden süreceğini söyledi. ,

Samsun Tabip Odası Başkanı Dr. Ömer Faysal Çadır'dan sistem arızası açıklaması: "O iddialar gerçeği yansıtmıyor" Samsun Tabip Odası Başkanı Dr. Ömer Faysal Çadır'dan sistem arızası açıklaması: "O iddialar gerçeği yansıtmıyor"

GÜÇLÜ BAĞLANTILAR 

Samsun'un sorunlarının ve çözümüne yönelik faaliyetlerin süreceğini kaydeden  TMMOB İMO Samsun Şube Başkanı Hüseyin Talak, "Özellikle, meslek alanımızla ilgili konular başta olmak üzere, kent ve bölge gelişimine, kentsel ve çevresel sorunlara duyarlı olmak, kamu kurumu niteliğinde meslek odası olmamızdan dolayı, kamu yararı ve kamu kaynaklarının kullanımının izlenmesi konusunda hassas davranmak, yatırımcı ve uygulayıcı kuruluşlarla yeri geldiğinde görüş ve önerilerimizi paylaşmak, deprem başta olmak üzere, doğal afetlere karşı kamuoyu bilincinin açık tutulması amacına yönelik organizasyon ve etkinlikler düzenlemek, ‘genç-İMO’ birimimiz vasıtası ile geleceğin mühendislerinin öğrencilik dönemlerinde odamızla ilişki içerisinde olmaları ve bağlarını güçlendirmeleri için çalışmalar yapmak, kentsel dönüşüm sürecinde, yerelde yatırımcı meslektaşlarımızın da gerektiği kadar yer alabilmeleri için çaba sarf ederek faaliyetlerimizi gayretli bir şekilde sürdüreceğiz." ifadelerini kullandı. 


Buğrahan MAYUK

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.