doğa yataks cemre
 
5s dikey izosam bilgi

İmzalar Atıldı! Samsun’da Eğitimcilerin Sağlıkta Adresi BAH Oldu

egitimcilerin-saglikta-adresi-bah-oldu-0811
Daha Fazla Göster

İmzalar Atıldı! Samsun’da Eğitimcilerin Sağlıkta Adresi BAH Oldu Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Büyük Anadolu Hastaneleri arasında kurumsal sağlık sözleşmesi imzalandı. Eğitim camiası bu sayede Büyü Anadolu Hastanesi’nin kapsamlı ve ayrıcalıklı imkanlarından faydalanabilecek

Büyük Anadolu Hastaneleri, kamu, kurum ve sivil toplum kuruluşları ile gerçekleştirdiği kurumsal sağlık sözleşmesi uygulamasını büyük bir yelpazede sürdürüyor. Bu kapsamda Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdürü Yasemin Turan ile Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdür Yardımcısı Hakan Çiftçi, Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit’i makamında ziyaret ederek, kurumsal sağlık sözleşmesi imzaladılar.

Sözleşme ile Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü kurum amirleri, idari personel, öğretmenler, çalışanlar ve birinci derece yakınları Büyük Anadolu Hastaneleri’nin sağlamış olduğu kapsamlı ve ayrıcalıklı imkanlardan faydalanabilecek.

AW461555 02 Samsun

HAKLARI ÖDENMEZ

“Sağlıkta Güvenle” sloganını kendine ilke edinen Büyük Anadolu Hastaneleri’nin eğitim camiasına vereceği hizmetten büyük mutluluk duyacaklarını belirten Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdürü Yasemin Turan, “Öğrenmenin ve öğretmenin yeri bizler için her zaman ayrıdır. Öğretmenlerimiz, bizleri yarınlara hazırlayan, geleceğimizi inşa etmemizde en önemli rehberlerden biri olmuştur. Doktorları, sağlık çalışanlarını da bugünlere getirenler öğretmenlerimizdir. Onlara her zaman şükran borçluyuz. Ne yapsak haklarını ödeyemeyiz” dedi.

AW461555 01 Samsun

UZMAN KADRO, KALİTELİ HİZMET

24 Kasım Öğretmenler Günü’nü içinde bulunduran Kasım ayının eğitim camiası açısından anlamlı ve önemli bir ay olduğunu ifade eden Genel Müdür Turan, “Hastane olarak eğitim her zaman önceliğimizdir. Sağlıkta 24 yıllık tecrübesi, kaliteli hizmeti, akademik uzman kadrosu, alanında geliştirilmiş son teknoloji ekipmanlarıyla, öğretmenlerimizin ve eğitim camiasının sadece bir gün değil her zaman yanında olduğumuzu belirtmek isterim” diye konuştu.

GÜNCEL SAMSUN HABERLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ SAMSUN HABER

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir