AK Parti İlkadım Belediye Başkan aday adayı Süleyman Kaldırım, 31 Mart 2024 tarihinde İlkadım Belediyesi'ni AK Parti'nin kazanacağını ve ilçenin şimdiden bu konuda kararlı olduğunu ifade etti. 

VATANDAŞTAN YOĞUN İLGİ

Kaldırım, yerel seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Saha çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği esnaf ve vatandaşın yakın ilgisi ile karşılaşan Kaldırım, AK Parti Genel Merkezi'nin kendisini aday göstermesi ve milletin teveccühü ile seçilmesi halinde, hizmet çıtasını çok daha yukarıya çıkartacaklarını belirtti.

Canik Belediyesi'nden öğrencilere TUSAŞ gezisi Canik Belediyesi'nden öğrencilere TUSAŞ gezisi

HALK KARARINI VERMİŞ 

Yerel seçimlere 4 ay kaldığını hatırlatan Kaldırım, İlkadım Belediyesi'ni AK belediyecilik anlayışıyla ihya edeceklerini ve bu konuda kararlı olduklarını ifade ederek, "Hep söylüyorum. Gazi Belediye Başkanlığımız döneminde ilklere imza atarak hükümetimizin de destekleri ile yapılamayanları hayata geçirdik. İlkadım ilçemizde de yine yeni dönemde İlkadım halkımız özlediği AK Parti belediyeciliği hizmetleri ile buluşmakla kalmayacak, hak ettiği hizmetleri misli ile alacaktır. İlkadım halkı bu konuda kararını vermiş ve seçim gününü beklemektedir" dedi.

(Bu haber ajans tarafından hazırlanmıştır.)

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.