banner1313

banner1300

banner1334

banner1337

Unkapanı, Erdoğan Tok’u bağrına bastı

İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, ziyaret ettiği her mahallede olduğu gibi Unkapanı'nda da büyük sevgi seli ile karşılandı

İLKADIM 15.03.2019, 15:15 16.03.2019, 12:44
Unkapanı, Erdoğan Tok’u bağrına bastı

Unkapanı Mahallesi’ne yaptığı gezide büyük bir coşku ile karşılanan İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok'a vatandaşlar evlerinin balkonundan ve penceresinden sevgi gösterilerinde bulundu. 

TOK, GÖNÜLLERDE
Tüm evlerin kapısını çalarak hane sakinleri ile görüşen Başkan Tok, davet üzerine vatandaşların evlere misafir oldu. Başkan Tok, “ Görüyorum ki, 5 yıl boyunca halkımızın gönlüne girebilmişiz. Sokaklarda ve evlerde bunu görüyorum" dedi.

ÇOK BÜYÜK HİZMETLER YAPTIK
Unkapanı Mahallesi’ne çok büyük hizmetler ve yatırımlar yaptıklarını ifade eden BaşkanTok, “Allah’a çok şükür, size ne vaat ettiysek, daha fazlasını yaptık. Unkapanı Mahallemiz'de 18 kilometre sıcak asfalt, 4 bin 650 metrekare fırçalı beton çalışmalarıyla mahalle sakinlerimizin hizmetinde olduk. Bu hizmetleri gerçekleştirirken elimizdeki kaynakları altyapıya ve mahallelerin öncelikli ihtiyaçlarına göre değerlendiriyor, her mahalleye eşit hizmet anlayışıyla çalışıyoruz” diye konuştu.

KÜLTÜR VE YAŞAM MERKEZİNE KAVUŞTU 
Unkapanı Mahallesi’ne dev bir kültür ve hayat merkezini kazandırmanın mutluluğunu ve haklı gururunu yaşadıklarını ifade eden Tok, "Unkapanı Mahallemizde büyük bir değişim ve dönüşüme örnek olan dev kültür ve yaşam merkezini hayata geçirdik. Çocukların, gençlerin, hanım kardeşlerimizin dolayısıyla 7’den 70’e herkesin faydalanabileceği bir eser inşa ettik. Çok fonksiyonlu olarak hizmet verecek kültür ve yaşam merkezimizde ticaret merkezi ve dükkânlar, kültür merkezi, hanımlar için kurs salonları, Türk hamamı, fitness salonu, spor salonu, toplantı salonu, nişan salonu, otopark gibi hizmet alanları var. Birçok sosyal aktivitenin yapılabileceği birbirinden farklı noktalarla hizmet verecek modern bir yaşam merkezini hayata geçirdik" dedi.
 

Yorumlar (0)