banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Tok: İlkadım'da gönül birliği kurduk

banner1357

İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, "İlçemizde gönül birliği kurduk" dedi

İLKADIM 17.02.2019, 15:04
Tok: İlkadım'da gönül birliği kurduk
banner1353
banner1375

İlkadım Belediyesi tarafından Acem Tekkesi Kültür ve Sohbet Evi'nde gerçekleştirilen 'Gönül Buluşmaları' programı devam ediyor. Programda konuşan İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, "İlçemizde gönül birliği kurduk" dedi.
Acem Tekkesi Kültür ve Sohbet Evi'nde gerçekleştirilen, sadece kadın ve çocukların bir araya gelerek samimi bir ortamda sohbet ettiği gönül buluşmaları programına ev sahipliği yapan İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, "Vatandaşlarımızla birlikte benimsemiş olduğumuz gönül belediyeciliği anlayışı ile ilçemizde gönül birliğini kurmanın mutluluğunu yaşıyoruz" diye konuştu. 

İKTİDAR PARTİSİ İLE ÇALIŞMAK ÇOK FARKLI
Göreve başladıklarından bu yana ilçede büyük bir değişim ve dönüşüm hamlesi başlattıklarını belirten Başkan Tok,  "Yaptığımız çalışmaların her biri ilçemize değer katarken insanımızın da gönlüne dokunuyor. Gittiğim her yerde görüyorum ki vatandaşlarımız hizmetlerimizden memnun. Bu da bizi mutlu ediyor, çalışma azmimizi arttırıyor. Bununla birlikte ilçemizde yapmış olduğumuz her projede bayanlarımızı önemsiyoruz. Bayanlarımıza pozitif ayrımcılık yapıyoruz. Geçmiş dönem belediye başkanlığımızda hayata geçirdiğimiz ve sadece bayanlarımızın faydalanabildiği Kadınlar Lokalimizde bayanlarımıza ne kadar önem vermiş olduğumu ortaya koymuş olduk. Şimdi ise ilçemize kazandırmış olduğumuz Derebahçe Sosyal Tesislerimizde bayanlarımızın kurs eğitimlerini alacağı ferah eğitim sınıfları, yine sadece bayanlarımızın rahatlıkla kullanabileceği modern ve son teknoloji fitness salonu hizmete girdi. Onca hizmetin yanı sıra, yenisi inşa edilen ve eşsiz mimarisiyle kompleks bir hizmet alanına sahip olacak olan Unkapanı Kültür ve Yaşam Merkezinde içerisinde kadınlara yönelik birçok hizmetin ve aktivitenin yapılacağı yepyeni, modern bir Hanımlar Kültür Merkezi yapıyoruz. Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren belirttiğimiz gibi kadınlarımızın yeri İlkadım için ayrı. Kadınlarımız mutlu olursa aile mutlu olur. Aile mutlu olursa, çocuklar mutlu olur. Yani geleceğin teminatı olan yavrularımız mutlu huzurlu olursa geleceğe büyük adımlar atmış oluruz. Bu nedenle bayanlarımızın mutluluğu ve huzuru için gece gündüz çalışacağımızı bir kez daha belirmek istiyoruz" diye konuştu.

KAZANAN DAİMA MİLLETİMİZ OLACAKTIR
Böyle güzel bir mekanda bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren eski Sağlık Bakanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, "Bir toplumda kadın mutlu olursa, biliyoruz ki o toplum mutlu olur. Bunca yıllık siyaset tecrübemizle Samsun'un sorunlarını en küçük ayrıntısına kadar inceleyerek projelerimizi yapıyoruz. Burada asıl olan bugüne kadar yaptığımız hizmetlerimiz artarak devam etmesidir. Gönül belediyeciliği halkımızın da çok iyi bildiği gibi hizmet odaklı ve halka hizmetin hakka hizmet olduğu inancında olan bir belediyeciliktir. Burada kazanan daima milletimiz olacaktır" şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)