Hilas Otel

Çelik İnşaat

Şerif Mırık, İlkadım Belediye Başkan Yardımcısı oldu

Necattin Demirtaş'ın İlkadım Belediye Başkanı seçilmesinin ardından Şerif Mırık, İlkadım Belediye Başkan Yardımcısı olarak görevlendirildi.

Şerif Mırık, İlkadım Belediye Başkan Yardımcısı oldu

Samsun'da 31 Mart Yerel Seçimleri sonrasında İlkadım Belediye Başkanı seçilen Necattin Demirtaş, görevi devraldıktan sonra çalışacağı kadrosunu belirlemeye başladı.

Şerif Mırık; İlkadım Belediye Başkan Yardımcısı, Alaaddin Er; İlkadım Belediyesi Park Bahçeler Müdürü, Onur Akca; Veteriner İşleri Müdürü olarak atandı.
 

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2019, 19:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
muharrem  uçar
muharrem uçar - 1 hafta Önce

hayırlı olsun inşAllah

Hu'lusi Hayran
Hu'lusi Hayran - 1 hafta Önce

Cemil Deveci Vedat Yılmaz kararından daha isabetli olmuş deneyimli ve toplum uzmanı nadastan çıkmış isim olarak Mırık tercihi.

Ferhat Mutlu
Ferhat Mutlu - 1 hafta Önce

Cami duvarı gibi adam O, onu kirletmek isteyip de sonunu görmeyeni görmedim. Allah mahcup etmesin, Sarıışıktan doğan bir iyilik güneşi O, yeni dönemin amblemi ile örtüştü...

samsun lu
samsun lu - 1 hafta Önce

unutma onlarla kaybettin

Mustafa karadeniz
Mustafa karadeniz - 4 gün Önce

Sığuk yağmur çamur dağ tepe gündüz gece tok gitsin demirtaş gelsin diye çalışanlara bu reva değil.Mırık ve bazıları ne oldum dememeli.Ne çok tanıyanım varmış demek yakışmadı. Belki birkaç menfaat grubu olabilir.Herkese haksızlık etmeyin.Renkli tabela görüp içeri girmeye çekinenlere bu reva değil.Hayırlı olsun yeni birim amirleri md şefleri.Sizden çok şey bekliyoruz.

SIRADAKİ HABER