banner1317

Necattin Demirtaş: Her şey İlkadım için

Samsunlu Genç İş İnsanları Derneği (SAMGİD), İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ı  ziyaret etti.

Necattin Demirtaş: Her şey İlkadım için
banner1314

Samsunlu Genç İş İnsanları Derneği (SAMGİD) Başkanı Savaş Gömeç ve beraberindeki heyet, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ı Gazi başkanlık makamında ziyaret etti. Başkan Gömeç ve beraberindeki dernek üyeleri Başkan Demirtaş ile gündeme ilişkin konularla görüşerek fikir alışverişinde bulundu.

"PROJE ÇALIŞMASI YAPIYORUZ"

SAMGİD Başkanı Savaş Gömeç, "145 kişiden oluşan derneğimizde yönetim kurulu olarak belirlediğimiz konularda, proje çalışması yapıyoruz. Şehrimizin ekonomisini farklı projeler üreterek toplumsal gelişime katkı sunmaya çalışıyoruz" dedi. 

"ÜZERİMİZE DÜŞEN GÖREVİ YAPMAYA HAZIRIZ"

Başkan Demirtaş, “Samsun'un iş adamları bu şehrin büyümesi, gelişmesi ve yeniden yapılandırılması açısından büyük önem taşımaktadır. Bizler de karşılıklı fikir alışverişi istişareler yaparak şehrimizin kalkınmasına yardımcı oluyoruz. Amacımız ilçemizi ve şehrimiz yaşanabilir modern kentler seviyesine taşımak. İlkadım ilçemizi hak ettiği yere gelmesini sağlamak adına biz üzerimize düşen görevi yerine getirmeye hazırız. Bu anlamda ziyaretlerinden dolayı Savaş Gömeç ve dernek üyelerine teşekkür ediyorum” dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1308