banner1320

Mustafa Demir ve Erdoğan Tok maşalelerle karşılandı

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Mustafa Demir ve İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Kavacık mahallesinde meşalelerle karşıladı. 

banner1314

AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığı tarafından Kavacık Mahallesinde buluşma programı düzenlendi. Programa katılan AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Mustafa Demir ve İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, meşalelerle karşılandı.

Başkan Tok, soğuk havaya rağmen kendilerini karşılayan mahalle sakinlerine teşekkür ederek “İlkadım Belediyesi olarak her zaman önce insan dedik ve tüm yatırımlarımızı bu düşünce etrafında şekillendirdik. 5 yıla yakın bu süreçte birçok hizmeti hayata geçirdik birçok mega projemizi sizlerle buluşturduk. Ama en önemlisi de başta çocuklar ve gençler olmak üzere hep geleceğe ve insanımıza yatırım yaptık” dedi. 


Bu yola milletvekili olarak başlarken Samsun'u karış karış gezdiğini söyleyen Demir ise, “Ladik’in, Çarşamba’nın, Alaçam’ın, Bafra’nın, Samsunumuzun 17 ilçesinin hangi köyünde hangi sokağında hangi mahallesinde ne eksik var hangi yolların bakıma ihtiyacı var biliyorum. Uzun süre hizmet için çalışırken sadece gündüzleri zaman kaybı olmasın diye geceleri Ankara ve Samsun arasında mekik dokuduk ve bunu seve seve yaptık. Şimdi o birikimlerimizi Büyükşehir Belediyemizde sizlerle birlikte projelendirerek Samsun’u geleceğe taşıyacağız. Bu projelerimiz arasında şuan fizibilite çalışmaları devam eden çok önemli bir proje var. O eski Samsun Fuarını yeniden hayata geçireceğiz ve Samsun Türkiye’nin bütün illerinden ziyaretçi çeken eşsiz bir fuar alanına sahip olacak. Ailecek ziyaret edilebilecek ve yiyecek içecekten alışverişe kadar, açık hava sinemasından dinlenme alanlarına kadar sahile yeni bir kimlik kazandıracağız” diye konuştu. 

Konuşmaların ardından Demir ve Başkan Tok, mahalle sakinlerinin soru ve taleplerini dinleyerek hatıra fotoğrafı çektirdi. Programa AK Parti İlkadım İlçe Başkan Vekili Serkan Akyüz, AK Parti İlkadım İlçe Kadın Kolları Başkanı Halime Kesmen, AK Parti İlkadım İlçe Gençlik Kolları Başkanı Erdi Küçükosman, AK Parti İlkadım İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyeleri, Sivil Toplum Hareketi Samsun İl Başkanı Salih Şahin de katıldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hıdayey işcan
Hıdayey işcan - 7 ay Önce

Ne zaman mekık dokudun biler bir hizmet yaptıgını asarcıklı olarak duymadım yoksa rüyandamı yaptın

SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300