Hilas Otel

Çelik İnşaat

Muhtarlardan Erdoğan Tok'a tam destek

İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok'a ziyarete gelen muhtarlar tam destek verdi 

Muhtarlardan Erdoğan Tok'a tam destek

İlçede görev yapan muhtarları ağırlayan İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, kendisine verilen desteğe teşekkür etti. Cumhur İttifakı ile oluşan beraberlik havasının hakim olduğu buluşmada muhtarlara seslenen Başkan Tok, "5 yıllık süreçte her zaman vatandaşımızla iletişimimizde bir köprü görevini yerine getiren muhtarlarımızdan böylesi güçlü bir destek görmek bizi son derece mutlu etti" dedi.


İlkadım’ın her mahallesinde farklı bir yatırımın yükseldiğini belirten muharlar, "Merkeze en uzak mahallelere bile birçok yatırımı ve hizmeti getiren Başkanımız Erdoğan Tok’a İlkadımlı vatandaşlarımız adına teşekkür ederiz. Hiçbir zaman vatandaşın talebini geri çevirmediğini biliyoruz. Biz de başkanımızdan aldığımız bu güvenle mahallelilerimizin taleplerini karşılama şansı bulduk. En uzak mahallelerimizde bile yollar, çocuk parkları, meydanlar ve daha birçok hizmet aksamadan sağlandı. Taleplerimizi iletmek için kapısını çalmaktan hiçbir zaman çekinmediğimiz bir belediye başkanımız var. Bu seçimlerde de en yüksek oyu alarak birlikte daha nice başarılara imza atacağımıza inancımız tam. 5 yıl boyunca desteklerini esirgemeyen başkanımıza destek sırası bizde" diye konuştu.

DESTEKLERİ GURUR VERİCİ
Muhtarların desteğini almaktan gurur duyduğunu dile getiren Başkan Tok, "Cumhur İttifakı adayı olarak İlkadım’a hizmet etmeye talip olduğum günden itibaren her kesimden destek görmek sevindirici. Ancak muhtarlarımızdan destek görmek çok önemli ve özel. Çünkü muhtarlarımız bizim en önemli hizmet ortaklarımızdan. Hemşehrilerimizin taleplerini doğrudan dinleyerek bizlere ileten muhtarlarımızla her zaman uyum içerisinde çalıştık. Sık sık gerçekleştirdiğimiz toplantılar ve buluşmalarla güçlü bir birliktelik kurduk. Bu birliktelik ve kardeşlik ruhu Cumhur İttifakı ile en güçlü zamanlarını yaşıyor. Böyle önemli bir süreçte bizlerin yanında olduklarını belirten muhtarlarımıza yürekten teşekkür ederim" şeklinde konuştu.


 

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 15:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER